oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Layers of Fear’ın çıkış tarihi açıklandı!

Layers of Fear’ın çıkış tarihi açıklandı!

admin admin -
9 0

 
Bloober Team ve Anshar takımları kaygı temalı bulmaca macera oyunu Layers of Fear’ın 15 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun ayrıyeten 22 Mayıs’a kadar Steam üzerinden PC için bir demo sürümü mevcut. Bu demo sürümü sayesinde oyunun bir kısmını fiyatsız olarak oynayabiliyorsunuz.
 
Ekipler yeni oyun için heyecanlı
 
 
 
Bloober Team CEO’su Piotr Babieno bir basın açıklamasında yakında istikbal oyun hakkında şunları aktardı: “Layers of Fear’ın çıkış tarihini duyurmaktan ve bu endişe tecrübesini 15 Haziran’da Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC’deki oyunculara sunmaktan heyecan duyuyoruz.
 
Bu seyahatte Unreal Engine 5’in gücüyle görsel olarak evvelki projelerimizi aşan bir oyun ortaya çıkarmayı başardık. Sizlere bu doğrultuda dehşet dolu bir sahnenin içerisine çekeceğiz. Hem yeni hem de hayranlarımıza hitap edecek bu üretim için hayli heyecanlıyız.” 
 
Layers of Fear (2023), Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilen bir endişe üretimi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. En nihayet teknolojisinin gücünden yararlanan bu sürümde, Işın İzleme, HDR ve 4K çözünürlük takviyeleri yer alıyor. Daha yüksek çözünürlük, akıcı animasyonlar, yansımalar ve üst seviye bir imajın bizlere aktarılması hedefleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir