Vampire: The Masquerade – Bloodhunt geliştirmesi sonlanıyor! Yeni içerik gelmeyecek!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 16, 2023 Yorum Yok

 
Sharkmob grubu tarafından oyunculara sunulan oynaması fiyatsız battle royale oyunu Vampire: The Masquerade – Bloodhunt’ın geliştirilmesine nihayet verildiği açıklandı. Bu haberle birlikte oyuncular oyunun büsbütün erişilemez olduğunu düşündü lakin gruplar oyunun sunucularının Aleni kalacağını ve oynanabilir durumda olacağını belirtti. Oyun etkin bir oyuncu tabanına ve topluluğuna sahip olduğu sürece oynanamaya devam edilebilecek. 
 
Geliştirici takım neden geliştirmenin sonlandığını açıkladı
 
 
 
Sharkmob takımı tarafından oyunculara sunulan Vampire: The Masquerade – Bloodhunt için geliştirme süreci sona eriyor. Bu durum için grup şunları belirtiyor: “Oyunun çıkışından bu yana oyuncularımızı heyecanlandırmak ve şad etmek için şiddetli seyahate çıktık. kuvvetli ve Fazla ilgili bir topluluğa sahip olmamıza Karşın gelişimi sürdürmek için gereken kritik kitleye ulaşamadık. Bu durum bizi Vampire: The Masquerade – Bloodhunt’ın geliştirmesini durdurma kararına götürdü.”
 
Ekip açıklamalarına şöyle devam etti: “Bununla birlikte Bloodhunt sunucuları Aleni kalacak ve oyun oynanmaya devam edecek. Emelimiz faal bir oyuncu tabanımız ve topluluğumuz olduğu sürece sunucuları Aleni durumda tutmak. Oyundan keyif Meydan ve oynamaya devam etmek isteyenler bu tecrübeye ortak olabilir.”
 
Bu açıklamayla birlikte oyuna artık yeni içerikler gelmeyecek ve Bloodhunt, oyuncular oynadığı sürece bir halde yaşamaya devam edecek. Vampire: The Masquerade- Bloodhunt şu anda PlayStation 5 ve Steam üzerinden PC için mevcut.
 
Peki siz bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir