oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. İçerisinde Need for Speed Unbound’un da bulunduğu 6 EA yarış oyunu 198 TL!

İçerisinde Need for Speed Unbound’un da bulunduğu 6 EA yarış oyunu 198 TL!

admin admin -
11 0

 
Steam’de Devre periyot Çeşitli indirimler yapılıyor ve bu kapsamda birçok oyunu kütüphanemize ekleyebiliyoruz. Şu anda ise Aka bir EA yarış oyunu indirimi bizlere aktarılıyor ve bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Bu indirim kapsamında içerisinde Need for Speed Unbound’un da bulunduğu 6 EA yarış oyunu 198 TL’den satışta.
 
İndirimde yer Meydan oyunlar
 
 
 
EA tarafından oyunculara sunulan EA Racing Mega Koleksiyon paketi içerisinde toplamda 6 yarış oyunu yer alıyor. Yarış oyunları arasında Need for Speed Heat, Need for Speed Unbound, Need for Speed Payback, Need for Speed Hot Pursuit Remastered, Grid Legends ve Dirt 5 bulunuyor.
 
Bildiğiniz üzere Need for Speed Unbound yeni çıkmış bir oyun ve olağan fiyatı 1.199 TL. Şu anda indirim kapsamında bulunmasına Karşın 359 TL’den satışta. Fakat bahsettiğim paket sayesinde 199 TL vererek bütün oyunlara sahip olabiliyorsunuz.
 
Önemli Not: Bu oyunlardan rastgele birine sahip olmanız durumunda paketi satın alınamayabiliyor. Birtakım oyuncular sahip olduğu oyunu yahut oyunları hesabından kaldırarak paketi satın alabiliyor. 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir