Amazon, The Lord of the Rings temalı MMO oyununu duyurdu! İşte detaylar

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 16, 2023 Yorum Yok

 
Amazon Games, Embracer Group’un Yan kuruluşu Middle Earth Enterprises ile J.R.R. Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi kainatına dayanan yeni bir Fazla oyunculu çevrimiçi oyun geliştirmek ve yayınlamak için muahedeye vardığını duyurdu.
 
The Lord of the Rings temalı MMO oyunu New World stüdyosu Orange County (Amazon Games) tarafından geliştirilecek ve dünya çapında konsollar ve PC için var olacak. Oyunun hangi konsollara geleceği ve çıkış tarihi açıklanmadı. 
 
Oyun şu Lahza geliştirmenin erken aşamalarında 
 
 
 
Henüz ismi muhakkak olmayan yeni MMO The Lord of the Rings oyunu, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin kıssalarını içerecek. Middle-earth cihanını bizlere aktaracak olan proje şu anda erken geliştirme kademesinde yer alıyor. 
 
Amazon Games reis yardımcısı Christoph Hartmann da duyurulan oyun hakkında Çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Oyunculara Özgün IP’ler ve Yüzüklerin Efendisi üzere Aka hayran kitlesine sahip kainatları getirmeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda yüksek kaliteli oyunlar sunmaya kararlıyız.”
 
New World stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir