Korku oyunu Afterlife VR 19 Nisan’da PS VR2’ye geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 11, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Perp Games ve geliştirici Split Light Studio, sanal gerçeklik kaygı oyunu Afterlife VR’ın 19 Nisan’da PlayStation VR2 için çıkış yapacağını duyurdu. Afterlife VR birinci olarak 13 Mayıs 2022’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlandı ve akabinde 15 Eylül 2022’de tam sürüme kavuştu.
 
VR dehşet deneyimi
 
 
 
Gece devriyesinde vazife yapan çaylak ve genç bir polis memuru Adam Bernhard olarak oynayabileceğimiz bu oyunda, hayatınızı sonsuza dek değiştirecek bir telefon çağırısı alacağız. Davete kulak vererek hastaların birçoklarının Aka tehlike oluşturduğu Black Rose akıl hastanesinin duvarlarının derinliklerine inecek ve burada Çeşitli sırları açığa çıkarmaya çalışacağız. 
 
Bu oyun içerisinde akıl hastanesinin arkasında gerçekte nelerin gizlendiğini bulmaya çalışacak, kayıp hastalar ve hastane çalışanlarının nerede olduğunu keşfetmeye koyulacağız. arka planda Çeşitli kontaklar kurabileceğimiz araştırmalarımız sayesinde de tansiyon dolu bu ortamda ilerlemeye başlayacağımız.
 
PS VR2 çıkış tarihi fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir