Korku temalı kart oyunu Inscryption Xbox One ve Xbox One konsollarına çıkış yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 11, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Daniel Mullins Games, kart tabanlı roguelike dehşet oyunu Inscryption’ın artık Xbox Series ve Xbox One için Microsoft Store üzerinden çıkış yaptığını duyurdu. Oyun 190 TL’den satın alınabiliyor.
 
Inscryption birinci olarak 19 Ekim 2021’de Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store üzerinden PC için akabinde 30 Ağustos 2022’de PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yaptı. Daha sonra 1 Aralık 2022’de ise Switch için piyasaya sürüldü. 
 
Kart tabanlı Cenk oyunu
 
 
 
Pony Island ve The Hex’in geliştiricisi tarafından oyunculara sunulan kaygı odaklı kart tabanlı Cenk oyunu Inscryption, oyuncuları gergin bir ortama bırakıyor. Oyun içerisinde kendinize ilişkin bir deste oluşturabiliyor, karşınıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyor ve ruhsal endişe ögelerini hissedebiliyorsunuz.
 
Kart tabanlı Cenk oyunu içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor. Oyunda gizlenen sırları ortaya çıkarabiliyor ve beklenmedik ve nihayet derece rahatsız edici bir macera ile karşılaşabiliyoruz.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir