Ücretsiz nişancı oyunu Rogue Company Switch kullanıcılarına veda ediyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 11, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Hi-Rez Studios, oynaması fiyatsız ekip tabanlı Fazla oyunculu nişancı oyunu Rogue Company’nin Switch sürümünün 20 Haziran’da hizmetine nihayet verileceğini açıkladı. Gerçek Nakit ile yapılan bütün oyun içi satın alımlar bugün prestijiyle kapatılacak.
 
Oyunun öbür sürümleri hizmet vermeye devam edecek 
 
 
 
Oynaması fiyatsız üçüncü Şahıs nişancı oyunu Rogue Company, her ne kadar Switch oyuncularına veda etse de öbür sürümleri hizmet vermeye devam edecek. Oyun bu kapsamda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) üzerinde oynanabilecek.
 
Öte yandan geliştirici takım Switch sürümü hakkında Çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları bildirdi: “Rogue Company’nin Nintendo Switch sürümüne olan takviyemizi yakında sona erdiriyoruz. Oyunun Switch portunun standartlarımıza Müsait olmadığını ayrım ettik ve oyuncularımıza hak ettiği dayanağı sağlayamadık. Hasebiyle güç bir karar aldık ve bu güç kararı 20 Haziran’da uygulamaya dökeceğiz.”
 
Peki siz hiç bu oyunu oynadınız mı? Sizce bu oyun nasıl bir tecrübe sunuyor?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir