Konami, Daha Fazla Silent Hill Oyunu Yayınlamak İstediğini Bildirdi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 17, 2023 Yorum Yok

 
Psikolojik kaygı bulmaca macera oyunu Silent Hill yayıncısı Konami içerisinde yer Meydan yapımcı Motoi Okamoto IGN ile yakın vakitte yaptığı bir röportajda Çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda Okamoto, Konami’nin Silent Hill serisiyle ilgili gayelerini ve planlarını aktardı.
 
Konami, geliştiricilere yeni Silent Hill projeleri için Aleni davette bulunuyor
 
 
 
Yapılan röportajda Çeşitli açıklamalarda bulunan yapımcı Okamoto, yakında çıkacak olan Silent Hill 2’nin Remake (yeniden yapım) sürümünde nelerin değiştiğine değindi. Bunun yanı Dizi yeni Silent Hill projelerine de Aleni olduklarını belirtti. Şu anda halihazırda üretim evresinde olan Fazla sayıda Silent Hill projesi yer alıyor.
 
Geçtiğimiz yılın Ekim ayında yayıncı Konami, birden Çok Silent Hill projesinin duyurulduğu bir canlı yayın aktifliği düzenledi. Bu Faaliyet içerisinde duyurulan projelerden en dikkate değer olanı Bloober Team tarafından geliştirilen Silent Hill 2 Remake idi.
 
Sunumda öteki taraftan Öbür Silent Hill projeleri duyuruldu. Bu projeler ortasında No Code ve Neobards Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Silent Hill: Townfall ve Silent Hill f üzere birkaç Öbür Ufak ölçekli oyun projesi yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir