Wo Long: Fallen Dynasty Bizlere Ne Anlatacak? Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 18, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team NINJA tarafından biz oyun severlere sunulacak olan Aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için hikaye fragmanı yayınlandı. Fragmanda temelde oyunculara hangi öykünün anlatılacağı bizlere aktarılıyor.
 
Bloodborne ve Nioh’un yapımcılarından yeni bir oyun
 
 
 
Wo Long: Fallen Dynasty, Bloodborne’un imalcisi Masaaki Yamagiwa ve Nioh’un imalcisi Fumihiko Yasuda’dan yeni soluklu bir fantezi aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun, hayatta kalmak için savaşan isimsiz bir askerin dramatik ve aksiyon dolu kıssasını mevzu alıyor. 
 
Oyunun dövüş ve Uzaklık sahneleri tanınan Rurouni Kenshin sinema serisinin Ünlü direktörü ve oyunun sinematik yöneticisi Kenji Tanigaki tarafından şekilleniyor. Şeytanlar Üç Krallık’a musallat olduğu ve oyuncuların da Çin dövüş sanatlarına dayalı kılıç hareketlerini kullanarak tehlikeleri alt ettiği bu üretimde Özgün bir hikaye anlatılıyor.
 
Wo Long: Fallen Dynasty dünya çapında 3 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass abonelik hizmetinde de yer alacak.
 
Wo Long: Fallen Dynasty hikaye fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir