Ubisoft’un 15 Yıldır Geliştirdiği Beyond Good & Evil 2 Hala Yolda

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 17, 2023 Yorum Yok

 
Far Cry, Assassin’s Creed, Prince of Persia ve daha ziyadesiyle tanınan Ubisoft tarafından uzun bir müddet Evvel geliştirildiği duyurulan Beyond Good & Evil 2 için yeni açıklamalar geliyor. Son altı ayda yedi duyurulmayan oyun projesini iptal eden ve 6. Defa korsan temalı oyun Skull & Bones’u erteleyen ekip Beyond Good & Evil 2’nin hala geliştirilme basamağında olduğunu belirtiyor.
 
Beyond Good & Evil 2’nin büsbütün rafa kaldırdığı varsayılmıştı
 
 
 
Uzun bir geliştirme sürecinin bulunduğu Beyond Good & Evil 2 için Eurogamer ile yaptığı bir röportajda Ubisoft takımı şu sözleri kullandı: “Beyond Good and Evil 2’nin geliştirme süreci hala devam ediyor ve takım tezli bir formda vadettiği şeyleri yerine getirmek için sıkı bir biçimde çalışıyor.” Ubisoft takımının yaptığı bu İzah genel olarak belirsiz bir Anlatım olarak nitelendiriliyor.
 
Beyond Good & Evil 2, on beş Yıl Evvel harikulâde bir halde duyuruldu. Daha sonra bir mühlet bu oyundan ses çıkmadı ve projenin iptal edildiği düşünüldü. Akabinde oyun ile hiçbir ilgisi olmayan bir E3 görüntüsü yayınlandı ve daha sonra tekrardan ortalıktan kayboldu. Çalkantılı bir geliştirme süreci yaşayan oyun bakalım çıkış yapacak mı.. Siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz. Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir