Hogwarts Legacy’nin Switch sürümü için üzen haber! 14 Kasım’a ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 13, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software, Hogwarts Legacy’nin Switch sürümünü evvelce planlanan 25 Temmuz çıkış tarihinden 14 Kasım’a erteledi. Oyunun resmi Twitter hesabından yayınlanan bir gönderide erteleme hakkında şu sözler yer alıyor:
 
“Oyuncuların Hogwarts Legacy’i Switch konsolunda oynamayı dört gözle beklediğini biliyoruz. Bu nedenle Muhtemel olan en uygun tecrübesi sunmak bizim önceliğimiz. Sabrınız için teşekkürler.”
 
Harry Potter temalı imal Fazla oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Harry Potter temasını bizlere sunan Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy birinci olarak 10 Şubat tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için akabinde 5 Mayıs’ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yaptı. Artık ise Switch konsoluna gelmeye hazırlanıyor.
 
Birçok platforma çıkış yapan imal Fazla oynanmaya ve satmaya devam ediyor. oyun çıkış yapmasından sonraki iki hafta içinde 12 milyondan Çok adet sattı ve dünya çapında 850 milyon dolar elde etti. Artık ise bu sayı 1 milyar doları aştı ve öteki yandan 12 milyon satış sayısı 15 milyona yükseldi.  
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir