Amnesia: The Bunker’ın çıkış tarihi ertelendi: Oyunda çökme sorunları yaşanıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 13, 2023 Yorum Yok

 
Frictional Games tarafından oyunculara sunulacak olan dehşet odaklı hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Amnesia: The Bunker ertelendi. Oyun daha Evvel planlanan 23 Mayıs çıkış tarihinden iki hafta ertelenerek artık 6 Haziran’da çıkış yapacak. Serinin yeni oyunu Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için piyasaya sürülecek.
 
Ekip erteleme hakkında açıklamalarda bulundu
 
 
 
İki haftalık bir ertelemeye maruz kalan Amnesia: Bunker oyununun yaratıcı direktörü Fredrik Olsson husus hakkında Türlü açıklamalarda bulundu. Görüntülü ileti biçiminde karşımıza çıkan açıklamada Olsson şunları söyledi: “Şu andaki oyundaki yanlışları süzgeçten geçiyoruz. Bu süreçte tanımlanması, tekrar oluşturulması ve düzeltilmesi gereken Fazla sayıda nadir çökme meseleleriyle karşılaştık. Bu yüzden artık oyunu belirttiğimiz tarihten iki haftalık bir gecikmeyle sizlere sunmayı hedefliyoruz. Öte yandan oyunu yetiştirmek ismine ekiptekileri hafta sonları da iç gece gündüz sıkı bir biçimde çalıştırabilirdik lakin bu Frictional’da yaptığımız bir şey değil.” 
 
Amnesia: The Bunker, 1. Dünya Savaşı temasını Temel alıyor ve oyunda terk edilmiş bir sığınaktan kaçmaya çalışıyoruz. Bu Gaye doğrultusunda bir birinci Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte ilerliyor, sığınağın sağını solunu keşfediyor ve karşımıza çıkan ürkütücü ögeleri ortadan kaldırabiliyoruz.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir