Tekken 8 için yeni fragman Hwoarang karakterini tanıtıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 13, 2023 Yorum Yok

 
Bandai Namco dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni Ira tanıtımlarını yayınlamaya devam ediyor. nihayet yayınladığı fragman Hwoarang karakterini bizlere sunuyor. Fragman içerisinde karakterin stili, animasyonları ve dövüş mekanikleri bizlere aktarılıyor.
 
Tekken 8 için hala bir çıkış tarihi yok
 
 
 
Tekken 8 şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor. Oyunun hala bir çıkış tarihi açıklanmadı. Serinin yeni oyunu bizlere üst seviye bir dövüş aksiyon tecrübesi sunmayı hedefliyor. Evvelki oyunlarda yer Meydan içeriklerin yeni ve gelişmiş sürümlerinin bu oyunda yer alması bekleniyor.
 
Unreal Engine 5 ile geliştirilen Tekken 8, yeni nesil donanım ve teknolojinin gücünden yararlanıyor. Oyunda Ira hareketlerini yansıtmak için farklı teknikler uygulanıyor ve yüksek çözünürlüklü grafiklerle bizleri bekliyor. Yüksek çözünürlükle birlikte karakterlerin saçından tırnağına kadar olan modellemeleri de daha net bir biçimde karşımıza çıkıyor.
 
Tekken 8 – Hwoarang karakter tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir