Hitman geliştiricisi IO Interactive İstanbul’da yeni bir stüdyo açıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 15, 2023 Yorum Yok

 
Hitman, Kane & Lynch ve daha ziyadesiyle tanınan IO Interactive, yeni stüdyosunu İstanbul’da açacağını duyurdu. Resmi Twitter hesaplarından yapılan İzah nazaran bu stüdyoda Aka çaplı (AAA) oyunlar geliştirilecek.
 
IO Interactive genişlemeye devam ediyor
 
 
 
İstanbul’da yeni bir stüdyo açılışıyla birlikte daha da büyümeye giden IO Interactive’i ülkemiz ağırlamaktan biz de Sevinç ve Haysiyet duyuyoruz. Bu Cin teşebbüslerin biz oyuncular tarafından Daimi olarak desteklenmesi ve arka çıkılması gerekiyor.
 
IO Interactive ülkemize gelişiyle yeni fırsatların keşfedileceğini belirtirken birebir vakitte şu açıklamayı yapıyor: “İstanbul stüdyomuzun açılışını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Avrupa ve Asya’ya açılan eşsiz bir pozisyona sahip olan İstanbul, IO Interactive’in devam eden büyüme planlarında Fazla Kıymetli bir rol oynuyor.”
 
Ekip ayrıyeten İstanbul stüdyosu için ek bir sayfa açtı. Şu anda Türlü Amel ilanları da bulunuyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir