Counter-Strike 2’ye ait yeni exe dosyaları bulundu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 15, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan Counter-Strike 2 söylentileri şu anda devam ediyor. Çeşitli kümeler ve oyuncular Türlü belgeler bulmaya çalışıyor ve bu kapsamda birçok evraka erişildiği belirtiliyor. Twitter kullanıcısı Gabe Follower tarafından yeni bir gönderide oyuna ilişkin Türlü çalıştırabilir evrakların bulunduğu söyleniyor.
 
Counter-Strike 2 hakikaten geliyor mu?
 
 
 
Şu anda rastgele bir resmi olmamasına Karşın ortalıkta Daimi olarak CS 2 – CS:GO 2 söylentileri devam ediyor. Bu söylentiler Türlü belgelerle birlikte somut bir hale getirilmeye çalışılıyor. Daha Evvel oyun hakkında Nvidia şoförü içerisinde Çeşitli referanslar ve Dota 2 için yayınlanan güncelleme içerisinde Çeşitli evraklara rastlandı. Artık ise yeni exe belgeleri ortaya çıktı.
 
?Gabe Follower isimli kullanıcı bu çalıştırılabilir evrakların biri tarafından gönderildiğini ve oyuna ilişkin Çeşitli referanslar içerdiğini belirtti. Bu nihayet bilgilerin hiçbiri CS 2’nin geleceğini doğrulamasa da Aka söylenti ateşi körüklenmeye devam ediliyor.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir