HBO Max tarafından Hogwarts Legacy dizisi geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 23, 2023 Yorum Yok

 
Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanan Harry Potter temalı Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, beğenilen bir üretim olarak karşımıza çıkıyor. Hem oyuncular hem de medya tarafından Olumlu tenkitlerin odağında olan oyunun TV dizisine uyarlandığı bildiriliyor. Dizinin HBO Max paydaşlığıyla geliştirildiği belirtiliyor.
 
Kaynaklar sıra üzerinde çalışmalara başlandığını bildiriyor
 
 
 
Giant Freakin Robot tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre Hogwarts Legacy dizisinin çalışmalarına başlanmış durumda. Şimdi erken geliştirme basamağında yer Meydan sıra birçok başarılı sıra serisiyle karşımıza çıkan HBO Max paydaşlığıyla geliştiriliyor. Bu gelişmeler devam ederken VGC (Videogameschronicle), ortaya çıkan bu bilgileri teyit ve daha Çok bilgi hedefli Warner ile irtibata geçtiğini belirtti. 
 
Şu anda erken geliştirme kademesinde olduğu bildirilen sıra hakkında pek Çok ayrıntı bulunmuyor lakin Vakit olarak Harry Potter ve Fantastic Beasts’in (Spin-off) öncesinde geçeceği bildiriliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir