Efsane oyun Half-Life için ışın izleme mod desteği geldi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 23, 2023 Yorum Yok

 
Valve’ın klasik birinci Şahıs nişancı oyunu Half-Life için merakla beklenen ışın izleme modu yayınlandı. Mod imalcisi Sultim Tsyrendashiev tarafından geliştirilen Half-Life: Ray Traced, oyuna farklı bir Ebat getiriyor. Mod tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Işın izleme desteği orijinal Half-Life’a (1998) geldi
 
 
 
Işın izlemeli mod dayanağı sayesinde oyun içerisinde Çeşitli yansımalar, gölgelendirmeler, Fer kırılmaları ve daha fazlası yer alıyor. Görsel uygunlaştırmayı üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen bu mod sayesinde oyunda Aka manada değişiklikler meydana geliyor.
 
Ücretsiz olarak sunulan moda erişmek için Half-Life: Ray Traced GitHub sayfasına gidebilirsiniz. Modu kurmak için burada bulunan Gerekli evrakları indirebilir ve indirdiğiniz belgeleri oyunun (Steam) Half-Life 1 evrakıyla değiştirebilirsiniz.
 
Öte yandan mod geliştiricisi Sultim Tsyrendashiev daha önce Serious Sam, Doom ve Quake için ışın izlemeli modlar yayınladı. Bu sebeple Half-Life için geliştirilen ışın izleme modu merakla bekleniyordu.
 
Half-Life ray traced tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir