Warner Bros, Hogwarts Legacy’nin satışlarından memnun

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncılığını Warner Bros. Games’in üstlendiği Harry Potter temalı Aleni dünya aksiyon macera rol yapma oyunu Hogwarts Legacy’, yakın vakitte çıkış yaptı ve oyuncular tarafından beğenilen bir üretim oldu. kuvvetli çıkışıyla birlikte Aka bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran oyun, Warner Bros tarafından memnuniyetle karşılandı. 
 
Hogwarts Legacy, Steam’de Fazla Olumlu etiketine sahip
 
 
Gerek oyun kuruluşlarından gerekse oyunculardan yüksek puanlar ve Olumlu incelemeler Meydan Aleni dünya rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, 10 Şubat tarihinde PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya çıkış yaptı. Satış ve oyuncu sayısı manasında kuvvetli bir ivme yakalayan üretim hem oyuncuları hem de grupları mutlu etti, etmeye de devam ediyor.
 
Ekim 2018 çıkış yapan Red Dead Redemption 2’den bu yana (FIFA ve Call of Duty serileri hariç) Avrupa’da en Aka oyun çıkışı yapan imaller ortasında yer alan Hogwarts Legacy, oyuncuları Harry Potter cihanına götürüyor ve geniş bir özgürlük sunuyor. Warnes Bros ayrıca oyunun 267 milyon saatten fazla oynandığını bildiriyor.
 
Öte yandan Hogwarts Legacy diğer platformlara da çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun, 4 Nisan’da PS4 ve Xbox One için akabinde 25 Temmuz’da Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir