Hayatta kalma korku oyunu Greyhill Incident için yeni fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 27, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Perp Games ve geliştirici Refugium Games, uzaylı temalı hayatta kalma hikaye odaklı dehşet oyunu Greyhill Incident için yeni bir fragman yayınladı. Alien Day isimli bu fragman içerisinde kimi ortamlar, etkileşime geçebildiğimiz Etraf ögeleri, karşımıza çıkacak kimi karakterler ve daha fazlası yer alıyor.
 
Birinci Şahıs bir hayatta kalma endişe deneyimi
 
 
 
Bu hikaye odaklı Biricik oyunculu hayatta kalma kaygı oyunu, 90’lar temasını bizlere aktarmayı hedefliyor. O devrin kaygı ögelerini günümüze uyarlayan üretimde birinci Şahıs bir kamera nazar açısıyla birlikte bir karakterin denetimini elimize alıyor ve Greyhill bölgesine yanlışsız adım atıyoruz.
 
Tuhaf olayların yaşandığı bu bölgede karşımıza Çeşitli uzaylılar çıkabiliyor ve onlardan kurtulmak için de Çeşitli ataklar yapabiliyoruz. Bu doğrultuda elimize tabancalar alabiliyor, tabancayı ateşleyebiliyor ve üzerimize gelen uzaylıları defedebiliyoruz.
 
Greyhill Incident’ın 9 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapması planlanıyor. 
 
Greyhill Incident – Alien Day fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir