Aksiyon rol yapma oyunu Achilles: Legends Untold tam sürüme kavuşuyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 27, 2023 Yorum Yok

 
Dark Point Games tarafından biz oyun severlere sunulan aksiyon rol yapma oyunu Achilles: Legends Untold, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye 2023’ün üçüncü çeyreğinde tam sürüm olarak geliyor. Daha Evvel erken erişim sürüm olarak yayınlanan oyun artık tam sürüme kavuşuyor. Konsol sürümleri yeni duyuruldu.
 
Achilles: Legends Untold, birinci olarak 12 Mayıs 2022’de Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için Erken Erişim olarak oyunculara sunuldu. Oyunun şu anda Steam fiyatı 119,99 TL, Achilles: Legends Untold Soundtrack Bundle ise yüzde 40 indirimle 76,91 TL.
 
İzometrik bir aksiyon rol yapma tecrübesini bizlere sunuyor
 
 
 
Achilles: Legends Untold, antik Yunan mitolojisinden ilham Meydan bir dünyayı bizlere aktarıyor. İzometrik bir kamera nazar açısıyla birlikte karşımıza çıkan oyunda aksiyon ve rol yapma ögeleri bulunuyor. Oyun içerisinde yenilikçi bir Yapay zeka sistemi yer alıyor.
 
Güçlü savaşçı Achilles olarak oynayabileceğimiz oyunda rabler ve beşerler ortasında asırlarca süren bir çatışmanın ortasında kendimizi buluyoruz. Oyunda güçlü düşmanlar ve dev mitolojik yaratıklarla karşı karşıya kalıyoruz. 
 
Oyunun New Game+ modu dış Yekün oynanış mühletinin 20 ila 30 saat ortasında olması planlanıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir