GTA 6 online hakkında çeşitli sızıntılar ortaya çıktı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 22, 2023 Yorum Yok

 
Grand Theft Auto (GTA) 6 sızıntıları, Eylül ayındaki Aka sızıntı da iç olmak üzere bir müddettir devam ediyor. Her bir sızıntı içerikten bir şeyler bulmayı başaran kullanıcılar birinci başta ayrım edilmeyen şeyleri ayrım ediyor. Artık ise GTA 6 online hakkında ortaya çıkan yeni ayrıntılar bizlere aktarılıyor.
 
GTA 6 ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor
 
 
 
İnternette yayınlanan bir görüntü aracılığıyla GTA 6 Online’ın 32 oyuncuya sahip olabileceği tespit edildi. Şu anda azamî sayı 30. Hasebiyle bu durum Fazla da hype yapılacak bir şey değil. Lakin Tekrar de oyuncular ortasında muhabbetlerin dönmesine neden olan bir ayrıntı. 
 
Şu anda kaldırılan videoda oyuncunun bir cesedi kaldırıp omuzlarına aldığını ve etrafta dolaştığını görebildik. GTA 5’te cesetleri sürükleyip taşımak için başka olarak bir mod kullanıyorduk. Sızan görüntüye nazaran GTA 6’da bu özellik standart olarak yer alacak üzere.
 
 
 
Şu anne kadar GTA 6 neler biliniyor?
 
GTA 6, seri tarihinde birinci Kez Lucia isminde bir bayan karaktere sahip olacak. Oyundaki erkek karakterin ismi ise Jason olacak. GTA 6, Vice City’nin Çağdaş bir yansımasını bizlere sunacak fakat harita oyunun çıkışından sonra Vakit içinde büyütülecek. Oyunun ayrıyeten çıkışıyla birlikte 1000’den Çok farklı aktifliğe sahip olacağı bildiriliyor.
 
Peki sizin GTA 6 ve GTA 6 online’da olmasını istediğiniz özellikler neler? 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir