Beklenen oldu! Counter-Strike 2 resmi olarak duyuruldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 22, 2023 Yorum Yok

 
CS geliştiricisi Valve, PC platformu için Counter-Strike 2’yi duyurdu. Counter-Strike: Küresel Offensive’e fiyatsız bir yükseltme halinde istikbal olan CS-2 ile rekabetin üst seviyeye çıkarılması hedefleniyor. 
 
CS 2 için bir Test mühleti gerçekleştirilecek ve teste katılacak olan kullanıcılar geliştirici grup tarafından seçilecek. Bu mevzu hakkında ayrıntılı bilgiler SSS kısmında yer alıyor.
 
Bir müddettir sızıntıları yapılan Counter-Strike 2 Son geliyor
 
 
 
Counter-Strike tarihindeki en Aka teknik sıçramalardan biri Counter-Strike 2 ile gerçekleşecek. CS 2 ile beraber yeni özellikler ve güncellemeler Temel oyun üzerine iç edilecek. Oyunun bütün yeni özellikleri bu yaz resmi olarak piyasaya sürüldüğünde açıklanacak.
 
Counter-Strike 2, bu yaz Counter-Strike: Küresel Offensive’e fiyatsız bir yükseltme olarak gelecek. Rekabetçi nişancı oyunu içerisinde ekipmanımızı oluşturacak, marifetlerimizi geliştirecek ve rekabetin üst düzeye ulaştığını deneyimleyebileceğiz.
 
Oyun içerisinde Fazla Çok geliştirme yer alacak. Teknik gelişmelerin ayrıntılarını aşağıdaki görüntülerden izleyebilirsiniz. Ayrıyeten ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.
 
İşte videolar 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir