Gerçekçi araç sürme simülasyonu CityDriver yakında geliyor: İşte tüm detaylar

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 16, 2023 Yorum Yok

 
ViewApp tarafından geliştirilen ve Aerosoft GmbH tarafından yayınlanacak olan araç, sürüş, simülasyon oyunu CityDriver, 5 Haziran tarihinde geliyor. Simülasyon sürüş oyunu içerisinde farklı farklı alanlara ilerleyebilecek, bu alanlarda farklı tip araçları kullanabilecek ve Türlü mahzurları aşmaya çalışacağız. Sürüş dinamiklerinin bizlere aktarıldığı ve daha gerçekçi bir sürüş mekaniğinin bizlere sunulmasının hedeflendiği bu imal içerisinde farklı farklı sokaklara hakikat adım, atabilecek buralarda aracımıza sürebilecek ve bu sürüş tecrübesini oyun içerisinde hissedebileceğiz.
 
Farklı araç markaları yer alacak 
 
Oyun içerisinde farklı farklı araç markaları bulunacak ve bu araçlarla birlikte yeni bölgelere yanlışsız ilerleyebilecek, buraları keşfedebilecek ve trafikte kendi yolumuzu bulmaya çalışacağız. CityDriver’da muhakkak bir bölge bulunacak ve bu bölge içerisinde yani Belde içerisinde gezebilecek, dolaşabilecek ve etrafı keşfedebileceğiz. Kendine özgün yapısı ile karşımıza çıkacak oyun içerisinde farklı farklı oyun modları yer alacak ve bu modlarla birlikte oyunu farklı hallerde deneyimleyebilecek ve oynayabileceğiz.
 
Çeşitli modlar bulunacak 
 
 
 
Oyun içerisinde yer Meydan hür oyun modu ile birlikte istediğimiz biçimde bu kenti keşfedebilecek, dilediğimiz aracı altımıza alabilecek ve gerçekçi sürüş dinamikleriyle birlikte oyun içerisinde bu kenti gezebileceğiz. Kenti gezdikçe yeni bölgelere adım atabilecek, farklı araçlarla birlikte karşılaşabilecek ve trafik ışıklarında kesinlikle kurallara uymamız gerekecek. Farklı sürüş dinamikleriyle karşımıza istikbal olan bu üretim daha Fazla otomobil sürmeyi severlere hitap edecek. Münasebetiyle bu usul üretimlerden hoşlanıyorsanız ve denemek istiyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz.
 
Her aracın kendine özgün dinamikleri bulunacak 
 
Oyun içerisinde yer Meydan her bir aracın kendine mahsus yapısı, fiziği ve dinamikleri bulunacak. Münasebetiyle her bir aracın kullanımı farklılık gösterecek diyebiliriz. Bu da oyuna hoş bir ekleme olmuş. Bu stil ayrıntılarla oyunun üzerinde hem uğraşıldığı anlaşılıyor ve hem de oyunculara hoş bir tecrübenin sunulacağı hedefleniyor. Şayet aracın her birinin tıpkı dinamiklere sahip olduğunu düşünürsek bu içerik bakımından Fazla yetersiz kalabilirdi. Lakin bu türlü bir yapıya gidilmemiş ve her bir araca farklı dinamikler ve özellikleri eklenmiş durumda. Bu da oyuncular tarafından sevilecek mekaniklerden bir tanesi.
 
 
 
Farklı misyonları yapabileceğiz 
 
Oyunda elbette yalnızca araç sürmeyle kalmayacak Çeşitli vazifeleri de bu kapsamda yapabileceğiz. Oyunda bir yerden bir yere gitme vazifeleri, bir yere ulaşma vazifeleri ve daha fazlası bizlere sunulacak. Bu kapsamda Çeşitli misyonları yerine getirerek yeni araçların kilidini açabileceğiz ve bu araçlarla birlikte de daha süratli bir biçimde farklı bölgelere hakikat adım atabileceğiz. Farklı zorlukların da yer aldığı bu imal içerisinde elbette birinci etapta kolay misyonlar karşımıza çıkacak ve bu kolay misyonları yaptıkça oyun içerisinde hem sürüş mekanikleri üzerinde ustalaşabileceğiz hem de oyunun yapısına Yargıç olabileceğiz. Oyunun ortalarında ve daha sonralarında ise zorluk düzeyi daha da artış gösterecek ve bu kapsamda Çeşitli kuvvetli misyonları yapabileceğiz.
 
Oyun içerisinde dolandıkça elbette etrafta farklı araçların da olduğunu görebilecek ve bu Yapay zekaya sahip araçların kendine mahsus dizaynları ve gidiş yolları bulunacak. Hasebiyle oyun içerisinde kazalara dikkat etmemiz ve aracımızı düzgün bir halde kullanmamız gerekecek. Ayrıyeten Hız sonuna da Fazla dikkat etmemiz lazım. Hasebiyle oyun içerisinde düzgün bir araç sürmemiz koşul.
 
 
 
Farklı araçların ve modellerin yer aldığı bu üretim içerisinde üstte da bahsettiğim üzere her aracın kendine has dinamikleri mekanikleri ve yapısı bulunacak. Oyun içerisinde Yeniden trafik kurallarına uymaya çalışacak lakin bu kuralları Natürel ki Aksine çevirebileceğiz. Dilediğiniz üzere ayar yapabileceğimiz bu oyun içerisinde trafik kurallarına devir dışı bırakabilecek yahut trafik kurallarına faal ederek oyunda gerçekçi bir tecrübe elde etmeye başlayacağız. Bu büsbütün sizin seçimlerinize kalmış ve ayarı açıp kapayabilirsiniz.
 
Trafiğe çıkmadan Evvel eğitim alanlarına geçiş yapabileceğiz 
 
Oyunda öbür taraftan elbette alışmak açısından eğitim modları da yer alacak ve eğitim modu içerisinde aracımızı park etme, aracı hakikat yere pozisyonlandırma ve sürüş dönemediklerine alışma sekansları bulunacak. Bunları elbette oyun içerisinde deneyimleyebileceksiniz ve dilediğiniz üzere araçları kullanabileceksiniz. Kendinizi adeta ehliyet kursunda hissedebilecek ve oyunda yer Meydan zorlukları aşmaya çalışacaksınız. Başarılı olduğunuz Vakit Natürel ki trafiğe çıkış yapacak ve artık bu bölgeleri keşfetmeye çalışacak ve istediğiniz üzere aracı kullanabileceksiniz.
 
Oyun içerisinde birinci Şahıs bir kamera nazar açısı bulunacak. Münasebetiyle oyunu birinci elden deneyimleyebileceğiz yani oyunu zirve kamerasıyla birlikte oynayamayacağız. Oyunda birinci Şahıs kamera nazar açısı bulunduğundan Dolayı önümüzde direksiyonu hissedebilecek ve adeta gerçek bir araç sürüyormuş üzere oyun içerisinde yer alabileceğiz.
 
Oyunda trafik akışından lambalara kadar birçok ayarı düzenleyebiliyoruz 
 
 
 
CityDriver’da Tekrar üstte da bahsettiğim üzere birçok ayar bizleri bekliyor olacak. Gerçekçilik katması açısından birçok ayar açılıp kapatılabiliyor ve hoşunuza gitmeyen seçeneği edilgen duruma getirebiliyorsunuz. Üstte da bahsettiğim üzere oyunda yer Meydan trafik akışını istediğiniz halde düzenleyebiliyor ve trafik lambaları kurallarını dilediğiniz Vakit kapatabiliyor yahut açabiliyorsunuz. Trafik lambaları dışında Yeniden Yapay zekaya sahip araçların çarpışıp çarpışmayacağını da ayarlayabiliyor ve bu ayarı istediğin Vakit açıp istediğin Vakit da kapatabiliyorsunuz. Bu ayarı kapattığınız Vakit oyun içerisinde rastgele bir kaza yer almıyor ve böylelikle rahat bir sürüş tecrübesi elde edebiliyorsunuz fakat açtığınız Vakit kazalar da faal hale geliyor ve bu mevzuda daha da dikkatli hale gelmeniz gerekiyor. Gerek Yapay zekalar birbirleriyle çarpışabiliyor gerekse siz de bu araçlara çarpabiliyorsunuz.
 
Gerçekçi bir sürüş tecrübesi sunmayı hedefliyor
 
Sürüş yeteneklerimizi kanıtlayabileceğimiz ve gösterebileceğimiz bu imal içerisinde bütün aracın denetimi bize bırakılıyor. Hasebiyle oyun içerisinde gerçekçi bir sürüş tecrübesi elde ediliyor ve bu biçimde oyun içerisinde Türlü vazifeleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Oyunda elbette arka planda rastgele bir hikaye yer almıyor. Münasebetiyle oyunda yalnızca aracımızı sürüyor, Türlü vazifeleri yerine getirebiliyor ve kenti keşfedebiliyoruz. Oyun büsbütün bu üç ögeden ibaret diyebiliriz.
 
 
 
Oyun içerisinde farklı farklı araç modelleri bulunuyor ve bu araç modellerinden istediğinizi seçebiliyor ve bu seçeneklerle birlikte oyunda farklı tecrübeler elde edebiliyorsunuz. Oyunda otomatik viteslerden manuel viteslere spor otomobillerden transit araçlara kadar Fazla farklı sayıda seçenek yer alıyor. Dilediğiniz üzere bu araçlardan birini seçebiliyor ve ona nazaran bölgeye hakikat adım atabiliyorsunuz.
 
Bu şekil araç sürme oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyun Müstakil bir geliştirici tarafından sunulacağı için oyun içerisinde elbette kimi kusurlar yahut eksiklikler olabilir yahut üst seviye bir performans bizlere aktarılamayabilir. Münasebetiyle bunu göz önünde bulundurarak beklentimize düşüp tutmakta fayda var. Bu usul oyunlara ilginiz varsa bir bakabilirsiniz. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden Dilek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün mail adresinize bir bildirim alabilirsiniz. Böylelikle oyunun çıkış yaptığından haberdar olabilirsiniz.
 
Oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir