EA, yeni spor oyunu Super Mega Baseball 4’ü 2 Haziran’da yayınlayacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 16, 2023 Yorum Yok

 

Metalhead Software tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan beyzbol, spor, simülasyon oyunu Üstün Mega Baseball 4, 2 Haziran tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Beyzbol serisinin yeni oyunu olacak olan bu 4. oyunla birlikte Fazla daha üst seviye bir spor tecrübesi elde edebilecek, yeni oyuncuları Denetim edebilecek ve yeni animasyonlarla birlikte bu oyunda rakipleri alt etmeye çalışacağız. Olağan ki beyzbol sporu her oyuncuya hitap etmeyen bir yapıyı bizlere aktarıyor. Münasebetiyle bu spora İlgi görenler ve bu biçim oyunlardan hoşlananlar bu imali öncelikle göz atabilir ve oynayabilir.

Serinin yeni oyunu daha evvelki oyunlarda yer Meydan temeli daha da geliştiriyor ve yükseltiyor.
 
Oyunda 200’den Çok oyuncu bulunacak 
 
Oyun içerisinde geliştirici takımın belirttiğine nazaran 200’den Çok oyuncu yer alıyor ve bu oyuncuları istediğimiz üzere alabiliyor, Çeşitli alanlara inebiliyor ve rakip oyuncuları alt edebiliyoruz. Bir de oyun içerisinde farklı farklı alanlar bulunuyor ve bu alanlar içerisinde her birinin farklı teması yer alıyor ve bu alanlarda rakipleri alt etmeye çalışıyoruz. Ayrıyeten rakip ekip içerisinde yer Meydan oyunculara Fazla dikkatle bakıyor ve onların atışlarına İtina gösterebiliyoruz.
 
 
 
Beyzbol serisinin en yeni oyunu içerisinde üstte da bahsettiğim üzere yüzlerce yeni oyuncu yer alıyor ve bu oyuncularla birlikte Türlü karşılaşmalara atılabiliyoruz. Oyun içerisine Tekrar her oyuncunun kendine ilişkin stili yapısı ve tarzı bulunuyor. Münasebetiyle oyun içerisinde bu oyuncuları seçerken bunları da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Oyun içerisinde bu karakterleri seçtikten sonra Türlü karşılaşmalara atılıyor, beyzbol sporu içerisinde ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalışıyor ve karşılaşmalardan galip ayrılmaya başlıyoruz. Oyunda farklı bir başlangıç yaparak seriyi ilerletebiliyor ve galibiyet serisine ulaştıktan sonra daha Çok mükafatın ve yeniliğin kilidini açabiliyoruz.
 
Yeni animasyonlar ve mekanikler 
 
Yeni oynanışla ve yeni animasyonlarla birlikte karşımıza çıkacak olan bu yeni beyzbol oyununda arcade yapısı simülasyon ögeleri ile birleşiyor ve bizlere farklı bir biçimi sunmayı hedefliyor. Bu oyun içerisinde daha Fazla çizgi üslup bir sanat tarzı benimsemiş durumda ve renkte grafikler de bu imal içerisinde yer alıyor. Hasebiyle oyun içerisinde renkli bir atmosfer, renkli Ira takımı ve renkli bir müsabaka süreci bizleri bekliyor olacak. Oyunda Tekrar Türlü kombinasyonlar yapabiliyor, farklı beyzbol sopaları seçebiliyor yahut topları aşikâr oranda özelleştirebiliyoruz.
 
Her atışın suratını ayarlayabiliyorsunuz 
 
 
 
Beyzbol sporu oyunu içerisinde elbette ayrıntılı simülasyon ögeleri bizleri bekliyor. Oyun içerisinde bir topun bize atılışını izleyebiliyor ve o topa hangi güçle vurabileceğimizi ayarlayabiliyor ve topun gidişatına istikamet verebiliyoruz. Hasebiyle oyun içerisinde detaylı simülasyon ögeleri bizleri bekliyor. Burada detaylı ögelerle birlikte yer alıyor, bu ayrıntılara Fazla dikkat ediyor ve her bir atışımız aslında burada Fazla Ehemmiyet arz ediyor. Zira en küçük bir kayma yaptığımız Vakit bu bizim puan kaybetmemize Sebep oluyor ve bu da Olağan ki karşılaşmalardaki galibiyetimizi ve galibiyet serimizi etkiliyor diyebilirim.
 
Serinin yeni oyunu içerisinde elbette yeni oynanış dinamikleri, yeni görsel iyileştirmeler ve oyun içi ayrıntılar eklenmiş durumda. ek içeriklerle birlikte karşınıza çıkacak olan bu üretim içerisinde bu Özel kombinasyonları deneyimleyebiliyor ve Özel kombinasyonlar ortasında ise topa vurabiliyor, topu atabiliyor, daha uzağa fırlatabiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Oyun içerisinde elbette beyzbol sporunun gerekliliklerini yerine getirmeye çalışıyor ve bu sporu severler için en düzgün ve en üst seviye bir tecrübe bizlere aktarılmaya çalışılıyor. 
 
Oyunda farklı farklı modlar yer alıyor 
 
 
 
Super Mega Baseball 4 içerisinde öbür yandan farklı modlar da yer alıyor ve bu modlar içerisinde farklı farklı tecrübeler bizleri bekliyor. Serinin evvelki oyunlarında yer Meydan modların daha gelişmiş sürümleri bizlere aktarılıyor. Daha detaylı bir oyun tecrübesinin bizlere aktarıldığı bu üretim içerisinde turnuvalara katılacağımız Çeşitli modlar, oyun içerisinde ehil olmamızı sağlayacak idman modları ve daha fazlası yer alıyor. Elbette turnuva modui çerisinde Türlü karşılaşmalara katılıyor, puanları almaya çalışıyor ve sıralama listelerinde en üst sırada olmaya çalışıyoruz. Ne kadar Fazla müsabaka kazanırsak ve ne kadar Fazla galibiyet seriniz olursa o kadar Fazla puanımız oluyor ve listelerde en üst sırada yer alarak bu turnuvalarda birinci olabiliyor ve böylelikle Türlü mükafatların sahibi olabiliyoruz.
 
Farklı stadyumlarla uğraş ediyoruz 
 
Oyun içerisinde öbür taraftan üstte da bahsettiğim üzere farklı farklı stadyumlar ve alanlar yer alıyor. Bu stadyumların her birinin kendine ilişkin teması, yapısı ve dinamikleri bulunuyor. Münasebetiyle 6 farklı stadyumla birlikte farklı bir tecrübe elde etmeye çalışıyor ve burada kendimize ilişkin olan kombinasyonları açığa çıkarmaya başlıyoruz. Öte yandan oyun içerisinde hem Biricik oyunculu hem de Fazla oyunculu bir Bina bizleri bekliyor. Dilersek bu oyunu Biricik oyunculu bir biçimde Yapay zekaya karşı oynayabiliyor dilersek de Fazla oyunculu bir mod içerisine girerek öbür oyuncularla birlikte kapışabiliyoruz. 
 
Hem Biricik oyunculu hem de çevrimiçi Fazla oyunculu olarak oynayabiliyorsunuz 
 
 
 
Elbette bu üslup oyunlar Biricik oyunculudan çok Fazla oyunculu mod içerisinde rekabete girdiğimiz sürece daha da zevkli hale gelebiliyor. Zira Biricik oyunculu mod içerisinde kendimizi Daimi olarak geliştirebiliyor, Türlü turnuvalara katılabiliyor ve burada ehil olmaya çalışıyoruz. ehil olduğumuzu kanıtlamak için de Fazla oyunculu mod içerisine girerek kendimizi diğer oyuncuları karşı kanıtlamak daha da eğlenceli ve zevkli olabiliyor. Haliyle Fazla oyunculu ve çevrimiçi mod bu üslup oyunlarda Fazla daha zevkli hale gelebiliyor ve üst sıralara tırmanmak için Aka bir rekabet içerisine girmeye başlıyoruz. Rekabet içerisine girdiğimiz Vakit da elbette kendimize ilişkin bir maksat belirliyor ve bu maksat doğrultusunda oyunu daha Fazla oynamaya başlıyor ve bu kapsamda oyunu dinamiklerini daha süratli bir formda öğrenebiliyoruz.
 
Çapraz oyun takviyesi bulunuyor 
 
Oyun içerisinde Yeniden diğer taraftan çapraz oyun dayanağı yer alıyor yani Şayet PC platformundan bu oyunu oynuyorsanız konsol oyuncuları ile birlikte karşılaşabiliyor ve onlarla Türlü uğraşlara atılabiliyorsunuz. Oyun Tekrar 2 Haziran tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor ve bu kapsamda erken erişim sürümünü elde etmek için standart paketten çok diğer pakete almanız gerekiyor. Ballpark isimli sürümü alırsanız oyuna 3 gün erkenden erişebiliyor ve öbür oyunculardan daha Evvel bu oyunu deneyimleyebiliyorsunuz. Tekrar bu sürümü sipariş ederseniz farklı farklı stadyumlara daha evvelce erişebiliyor ve fiyatsız bir formda bu stadyumların sahibi olabiliyorsunuz ve böylelikle bu stadyumlarda hem kapışabiliyor hem de gayretlere atılabiliyorsunuz.
 
 
 
Super Mega Baseball 4 içerisinde üstte da bahsettiğim üzere Türlü modlar yer alıyor ve bu modlarla birlikte oyunda farklı farklı tecrübeler elde edebiliyoruz. Ooyun içerisinde yer Meydan Pennant Race isimli mod çevrimiçi rekabetçi bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Bu moda oynamak için oyun denetleyicisine yani bir kola sahip olmamız gerekiyor. Bu mod ne yazık ki klavye ve fareyle oynanmıyor. Münasebetiyle çapraz oyun dayanağı ile birlikte karşımıza çıkacak olan bu oyunda rekabetçi bir tecrübe elde etmek istiyorsak bir oyun denetleyicisine sahip olmamız gerekiyor. 
 
Oyunu şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve ön sipariş de verilebiliyor. Oyunun standart sürüm fiyatı 999 Türk Lirası üstte bahsettiğim Ballpark sürümü ise 1199 Türk Lirasından satışta.
 
Derin nazar videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir