Kediyi kontrol ettiğimiz Stray’in Xbox sürümü ESRB tarafından derecelendirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 16, 2023 Yorum Yok

 
Eğlence Yazılımı Derecelendirme Konseyi (ESRB), kediyi Denetim ettiğimiz macera oyunu Stray’in Xbox sürümlerini derecelendirdi. Birinci etapta Twitter kullanıcısı “MACOS380” tarafından ayrım edildiği üzere Stray, ESRB sitesinde en nihayet derecelendirmelerden biri olarak listeleniyor ve Xbox One ve Xbox Series konsollarına geleceği gösteriliyor. Bu da oyunun Xbox sürümünün yakında duyurulacağı manasına geliyor.
 
Büyük zevk toplayan macera oyunu
 
 
 
Annapurna Interactive tarafından yayınlanan ve Ufak çaplı Fransız stüdyosu BlueTwelve tarafından geliştirilen Stray, Temmuz 2022’de PS4, PS5 ve PC için piyasaya sürüldü. Oyun yayınlandığında oyuncular ve medya tarafından Aka zevk topladı. alaka cazibeli ve farklı mekanikleriyle karşımıza çıkan oyunda bir kediyi Denetim ediyor ve Çeşitli platform zorluklarını aşmaya çalışıyoruz.
 
Oyun kıyamet sonrası bir dünyayı bizlere aktarıyor ve bir sokak kedisinin denetimini biz oyunculara veriyor. Duvarlarla çevrili bir kente geçiş yaptıktan sonra kediyle birlikte bu kenti keşfedebiliyor ve kentin robotik sakinleriyle etkileşime geçebiliyoruz. Bir düşüş sonrası geldiğimiz bu kentten çıkmanın yolunu ararken türlü belalar da peşimizi bırakmıyor.
 
Beğeni toplayan Stray, PC’de 62.000’den Çok eş vakitli oyuncuyla Annapurna’nın bugüne kadar yayınladığı en güzel çıkış yapan oyunu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir