GeForce Now, Türkiye’ye özel olarak ayda 200 saat oyun oynama limiti getirdi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 28, 2023 Yorum Yok

 
Nvdia tarafından sunulan ve ülkemizde Game+ (Turkcell) Amel birliği kapsamında kullanıcılara aktarılan bulut oyun servisi GeForce Now için yeni bir değişikliğe gidildi. Türkiye’ye Özel olarak yapılan bu güncelleme ile artık aylık bazda oyun oynama sonu getirildi.
 
Kullanıcılar artık aylık olarak belli müddet dahilinde oyunları oynayabilecek
 
 
 
Dünyaya hizmet veren bulut oyun hizmeti GeForce Now, birçok oyunu kütüphanesinde barındırıyor ve oyunların ihtiyaçlarına sizlere sistem dahilinde oyunları oynamanıza İmkan tanıyor. Oyunları oynamak için yüksek sisteme değil yalnızca yüksek bant genişliğine sahip bir internetiniz olması yetiyor.
 
Bu haliyle ülkemizde İlgi çeken servis şu anda kullanıcıları etkileyen bir atılımda bulunuyor. Geçtiğimiz süreçte ülkemizde zamlanan abonelik paketlerinin yanı Dizi artık ise aylık 200 saat oyun oynama limiti getirildi. Bu kısıtlamanın münasebeti ise “sistemleri Gereksiz yere meşgul eden ve bu durumu berbata kullanan kullanıcı” kaynaklı olduğu belirtildi.
 
Günde yaklaşık 6 saatlik bir oyun tecrübesine tekabül eden bu sınırlama hakkında siz ne düşünüyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir