Ubisoft, E3 2023’ü es geçecek: Forward etkinliği 12 Haziran’da yapılacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 28, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft, daha Evvel Çeşitli kaynaklar aracılığıyla bildirilen E3 2023 aktifliğine katılmayacağını doğruladı. Bu açıklamayla birlikte 12 Haziran’da Los Angeles’ta bir Ubisoft Forward canlı yayın aktifliğine mesken sahipliği yapacağını da duyurdu.
 
Ubisoft Çeşitli açıklamalarda bulundu
 
 
 
Ubisoft, VGC’ye yaptığı açıklamada şunları bildirdi: “E3, yıllar boyunca bölüm genelinde unutulmaz anları bizlere sundu. Başlangıçta E3 aktifliğine resmi olarak katılmayı istesek de farklı bir tarafa yanlışsız devinim etme kararı aldık ve 12 Haziran’da Los Angeles’ta bir Ubisoft Forward Live aktifliği düzenleyeceğiz. Yakında oyuncularımıza daha Çok ayrıntısı paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.” 
 
E3 2023, 13-16 Haziran tarihleri ortasında Los Angeles Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Ubisoft, aktifliğe katılmayan Aka oyun yayıncıları ortasında yer alıyor. Nintendo, bu aktifliğe daha Evvel katılmayacağını doğrulamıştı. Microsoft’un ise E3’ten bir hafta Evvel kendi fizikî aktifliğine mesken sahipliği yapacağı bildiriliyor. Bunun da 11 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Xbox Games aktifliğini olduğu onaylanıyor.
 
Öte yandan Sony Interactive Entertainment, E3 2018’den beri rastgele bir E3 aktifliğine katılmadı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir