FromSoftware’in yeni oyunu Armored Core 6’nın fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 29, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici FromSoftware, nişancı aksiyon Armored Core VI: Fires of Rubicon’un 25 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyunun ayrıyeten fizikî sürümleri de satışa sunulacak. Fizikî sürümler ortasında Standart, Koleksiyon ve Premium yer alyor. Fizikî sürümlerin ön siparişleri şu anda mevcut.
 
FromSoftware’in yeni oyunu geliyor
 
 
 
Bloodborne yahut Elden Ring üzere oyunların geliştiricisi FromSoftware tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Armored Core VI, istikbal temalı bir yapıyı bizlere aktaracak. Serinin özelliklerini Temel Meydan bu altıncı oyun içerisinde yeni bir öykü, yeni bölgeler ve aksiyon ögeleri yer alacak.
 
Robotların bulunduğu oyun içerisinde oyuncular, kendi mekalarını girdiği savaşlarda Denetim edebilecek. Bu mekalarla birlikte hem karada hem de havada ilerleyebilecek. çok istikametli bir Cenk tecrübesi bizlere aktarılacak.
 
Oyunun Steam’de ön sipariş fiyatı 899,00 TL, Deluxe Edition ise 1.049,00 TL. öbür taraftan PlayStation ve Xbox mağazasında oyun 1.049,00 TL, Deluxe Edition ise 1.199,00 TL. 
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir