Epic Games’in bu haftaki 332 TL’lik iki oyununu kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 29, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime geçtiğimiz günlerde açıldı. Bu hafta oyuncular hayatta kalma aksiyon oyunu Breathedge’ı ve simülasyon spor oyunu Poker Club’ı kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunları 4 Nisan Perşembe TSİ 18:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Breathedge 
 
 
 
Açık bir Uzay macerasını bizlere sunan Breathedge içerisinde Biricik gayemiz hayatta kalmak. Uzay gemisi kazasının arkasındaki gerçeği ortaya çıkaracağımız oyunda hayatta kalmak ve enkazı keşfetmek için araçlar üretebilecek, taşıtları kullanabilecek ve Uzay istasyonlarını Denetim edebileceğiz. 
 
– Epic Games sayfası
 
Poker Club 
 
 
 
Kapsamlı poker simülasyonuna Poker Club’ta biz oyuncular Küresel Poker Tour ile profesyonel bir poker oyuncusunun hayatını yaşayabileceğiz. Oyun içerisinde bir kulübe katılarak çevrimiçi turnuvaları girecek ve burada ismimizi duyurmaya çalışacağız.
 
– Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir