Sonic Frontiers, 3.2 milyon satış sayısına ulaştı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 29, 2023 Yorum Yok

 
SEGA, Aleni dünya aksiyon macera oyunu Sonic Frontiers’ın 3.2 milyon satış sayısına ulaştığını açıkladı. Birçok platforma çıkış yapan Sonic Frontiers’ın PC sürümü oyuncuları tatmin etmeye devam ediyor. PC sürümünde Biricik Noksan yahut problemli yanının çizim aralığı olduğu belirtiliyor.
 
Oyun satmaya ve oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Sonic Frontiers, 8 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Geçtiğimiz yılın sonlarında çıkış yapan oyun şu anda da satmaya ve oynanmaya devam ediyor. SEGA, geçen yılın Aralık ayında Sonic Frontiers’ın Yekün satışlarının 2,5 milyonu aştığını duyurmuştu. Artık ise bu sayı 3.2 milyona ulaştı.
 
Kirpi Sonic ile Aka bir maceraya atıldığımız oyunda geniş bir Aleni dünya bizleri bekliyor. Oyunda farklı aksiyon mekanikleri üzerinde ustalaşabiliyor ve platform zorluklarının üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Sık ormanlardan taşan şelalelere kadar farklı bölgelerin yer aldığı oyunda hem anne hem de Yan vazifeleri yapabiliyoruz.
 
Sonic Frontiers şu anda Steam’de yüzde 30’luk bir indirimle 602,33 TL.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir