FIFA 23’te Oylama Sona Erdi: Yılın Takımı Kadrosu Belli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 20, 2023 Yorum Yok

 
EA Sports geçtiğimiz süreçte spor oyunu FIFA 23 için topluluk oylarıyla seçilecek Yılın Grubu (TOTY) takımının adaylarını açıklamıştı. Oylama artık sona erdi ve yılın ekibi takımı muhakkak oldu. Takım içerisinde Hernandez, Modric, De Bruyne üzere yıldız oyuncular yer alıyor.
 
FIFA 23’te yılın grubu takımı muhakkak oldu
 
 
  
EA Sports tarafından oyunculara sunulan spor oyunu FIFA serisi yenilenmeye, gelişmeye ve yılın ekibi takımını oyunculara sunmaya devam ediyor. Her Yıl olduğu üzere bu yılın da yılın kadro takımı kullanıcı oylarıyla aşikâr oldu.
 
Toplam gücü 98 olan Lionel Messi, TOTY takımındaki en değerli oyuncu olurken, Messi’yi 97 güce sahip Kylian Mbappe ve Karim Benzema takip ediyor. bugün, saldırganlardan başlayarak. TOTY takımı içerisinde yer alan her oyuncu FIFA 23’te yer Meydan en kuvvetli yıldızlar olarak karşımıza çıkıyor. Yani transfer pazarından bu kartlardan rastgele birini satın almak için sahiden Fazla Çok oyun içi Nakit harcamanız gerekiyor.
 
TOTY takımında yer Meydan oyuncuların tam listesine aşağıdan göz atabilirsiniz: 
 
– Courtois (Kaleci) – 96
– Eder Militao (Defans) – 94
– Van Dijk (Defans) – 96
– Hakimi (Sağ Bek) – 94
– Hernandez (Sol Bek) – 94
– Modric (Orta Saha) – 96
– De Bruyne (Orta Saha) – 97
– Bellingham (Orta Saha) – 95
– Messi (Forvet) – 98
– Benzema (Forvet) – 97
– Mbappe (Forvet) – 97
 
EA Sports, üstteki oyunculara ek olarak takıma 12. bir oyuncu daha iç edecek. Kadroyu kıl hissesi kaçıran birinci üç oyuncu ortasında bir seçim yapılacak. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir