Apex Legends’ın Son Güncellemesi Hataları Beraberinde Getirdi: Olympus Haritası Kaldırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 21, 2023 Yorum Yok

 
Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulan Fazla oyunculu nişancı battle royale oyunu Apex Legends nihayet birkaç gündür oyuncuları ve sunucuları etkileyen bir oyun motoru yanlışı nedeniyle zorluklar yaşıyor. Bu kusur şu anda oyun içerisinde yer Meydan Olympus haritasına da tesir etmiş durumda. Bu durumdan etkilenen Olympus haritası şu anda devir dışı bırakıldı.
 
Oyuncular Daimi olarak yanılgı aldıklarından şikayet ediyor 
 
 
 
Apex Legends, 17 Ocak’taki yeni güncellemeden bu yana Türlü yanılgılar ile ön plana çıkmaya başladı. Oyunu oynamaya çalışan oyuncular bu güncellemeden sonra Daimi olarak yanılgı bildirileri ile karşılaştı ve geliştirici takıma Geri bildirimlerini iletti. Geri bildirimlerin akabinde ekip Olympus haritasını periyot dışı bırakmak zorunda kaldı. Dereceli maçlardan kaldırılan Olympus haritası, daha Evvel yeni eklemeler ve içerikler almıştı.
 
Öte yandan battle royale oyunu Apex Legends için yeni bir Faaliyet geliyor. 24 Ocak’tan 7 Şubat’a kadar sürecek olan Celestial Sunrise isimli aktifliği oyunculara yeni içerikleri sunacak.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir