Görsel Roman Oyunu Princess Arthur, Switch için 25 Mayıs’ta Japonya’da Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 20, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Idea Factory, otome görsel romanı Princess Arthur’un Switch sürümünün 25 Mayıs’ta Japonya’da 7.150 yen karşılığında piyasaya çıkacağını duyurdu.
 
Özel bir kitapçık ve altı karakterli bildiri kartlarından oluşan bir set içeren 9.350 yenlik Özel bir baskı da var olacak.
 
Her iki sürüm için de ön siparişler, Özgün olarak 2013’te piyasaya sürülen PSP sürümünün sonlu sürümüne iç olan sanat kitabının bir tekrar baskısını içerir.
 
Princess Arthur, PSP için birinci Kez 28 Mart 2013’te Japonya’da çıktı. 29 Eylül 2016’da iOS ve Android için İngilizce bir sürüm yayınlandı, lakin artık var değil.
 
Bir kral bu dünyadan ayrıldı. Hükümdarların klasik olarak kutsal Kılıç tarafından seçildiği bu diyarda, yeni bir Seçim yapmanın vakti gelmişti. Kılıcı çekmeye çalışan birçok beşerden yalnızca biri başarılı oldu. Bir köylü kızı, ne şövalye ne de kral. Kız her hususta başı karışmış durumda lakin efsanevi büyücü Merlin onu tacı almaya ikna ediyor. Sonra Yuvarlak Masa Şövalyeleri ile tanışır. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir