Escape from Tarkov’un arena haritaları yeni güncellemeyle beraber ortaya çıktı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 09, 2023 Yorum Yok

 
Battlestate Games tarafından geliştirilen ve oyunculara sunulan taktik ve takım tabanlı nişancı aksiyon oyunu Escape from Tarkov için yeni güncelleme, arena haritalarını ortaya çıkardı. Arena odaklı dövüş platformu niteliğinde olan bu haritaların görselleri oyuncularla paylaşılmış durumda. Bu görseller aracılığıyla aracılığıyla bu haritaların nasıl bir yapıya sahip olacaklarını kestirebiliriz.
 
Yeni arena haritaları geliyor
 
 
 
Yayınlanan görsellere bakacak olursak haritalardan kimileri 2022’de yayınlanan haritalara benzerlik gösteriyor lakin öbürleri büsbütün yeni bir harita olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Battlestate Games grubunun bu haritaları oluştururken Contract Wars ve Hired Ops üzere evvelki oyunlardan ilham aldığı görülüyor. Zira bu haritalardan kimileri birkaç Yıl Evvel bu oyunlarda sunulan ortamlarla benzerlik gösteriyor.
 
Yayınlanan ekran imgelerine nazaran haritalardan kimileri şu isimlere sahip olacak:
 
– Airpit
– Sawmill
– Equator
– Bay-5
 
Bu haritalarla birlikte oyuncular yeni çabalara girişebilecek ve düşmanları oluşturdukları taktiklerle birlikte alt edebilecek. 
 
İşte yayınlanan görseller
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir