Star Wars Jedi: Survivor için son oynanış fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 09, 2023 Yorum Yok

 
Electronic Arts ve Respawn tarafından biz oyunculara sunulacak olan aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor için nihayet yani final oynanış fragmanı yayınlandı. Star Wars Jedi: Fallen Order’daki olaylardan beş Yıl sonrasını mevzu alan Survivor, 28 Nisan’da geliyor.
 
Oyun bu ay sonu çıkışını gerçekleştiriyor
 
 
 
Üçüncü Şahıs kamera nazar açısına sahip Biricik oyunculu hikaye odaklı aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor içerisinde farklı gezegenlere adım atarak buraları keşfedecek ve burada bulunan tehlikeleri ortadan kaldırmaya çalışacağız. Birinci oyundan sonra farklı dövüş ve aksiyon mekaniklerinin yer aldığı Survivor ile düşmanları ortadan kaldırmanın yeni yollarını kullanacağız.
 
Öte yandan yayınlanan oynanış fragmanında oyundan Aralık sahneler, birtakım ortamlar, Ira animasyonları ve daha fazlası yer alıyor. 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olan Survivor, 16 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir