Deprem Bölgesinde Nelere İhtiyaç Duyulur?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 08, 2023 Yorum Yok

 
Yaşadığımız ve içerisinde olduğumuz bu güç günlerde daima birlikte bir oluyor, bir olarak bu güçlü süreci aşmaya çalışıyor ve bu süreçte elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. zelzele bölgesinde çalışmalar süratle devam ederken hala yapılacak Fazla işin olduğunu biliyoruz. Bu vakte kadar onlarca yardım kampanyası yapıldı ve Aka ölçülerde maddi dayanak sağlandı. Bu kampanyalar hala devam ediyor.
 
Deprem bölgesinde ağır çalışmaların devam edildiği bu süreçte belediyeler Türlü toplama merkezleri kuruyor ve biz de elimizde olan kıyafet – giyecek, ışıklandırma aletleri vb. üzere eşyaları buralara vererek zelzele bölgesine ulaştırabiliyoruz. Siz de bu şekil yardım yapmak istiyorsanız yalnızca Temel şeyleri göndermek epeyce değerli.
 
Bu Temel ihtiyaçlar ortasında:
 
 
 
– Su
– El feneri
– Telefonlar ve öbür şarjlar için powerbank
– Havalar malum soğuk, sıcak tutacak kalın kıyafetler, montlar, kabanlar vs.
– Ayakları ısıtmak için botlar, su geçirmeyecek ayakkabılar
– Yerlere sermek için battaniyeler, halılar, kilimler, uyku tulumları
– Yiyecek içecek
– Çocuklar için mamalar ve çocuk bezleri
– Isıtıcı
– Hijyenik ped
– Paklık malzemeleri
– Birinci yardım seti
 
Aklınıza gelen ve Temel ihtiyaçlar ortasında olabilecek şeyler varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Elimizden geleni yapmaya devam edelim. Tekrar bunlar dışında resmi kanallar haricindeki yerlere ve teyit etmediğiniz şahıslara Nakit yardımı vs. yapmayın. Bu Cin bahislere da dikkat etmek gerekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir