Twitch Yayıncıları Aracılığıyla Büyük Miktarda Bağışlar Toplandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 08, 2023 Yorum Yok

 
Deprem felaketi sonrası ulaştığımız bu üçüncü gün içerisinde çalışmalar hala devam ediyor. Herkes elini taşın altına koymaya çalışıyor ve Gerekli yardımları yapmaya çalışıyor. Geldiğimiz noktada Twitch yayıncıları ve içerik üreticileri, bu hususta Aka ölçülerde Nakit topladı ve Gerekli mercilere bu fiyat direkt ulaştırıldı. Umuyoruz ki bu ölçüler en süratli formda kullanılabilsin.
 
Yine bu kapsamda HasanAbi (Hasan Piker), Aka bir bağış kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında 800.000 doları aşkın Nakit toplandı. Yine barış Özcan, direkt Youtube üzerinden Nakit aktarılması için yetkililer ile bağlantıya geçerek bu türlü bir sistemin etkin olmasını sağladı ve Türlü yardımlarda bulundu. 
 
Bunun dışında diğer Ünlü yayıncılar da birçok bağış kampanyasında yer aldı. Levo (1 Milyon TL), Elraenn (2 Milyon TL), Çağrı Ergün (280 Bin TL) ve daha birçok yayıncı bu mevzuda kampanyalar başlattı ve Aka ölçülerde bağış topladı. Şu anda üçüncü gündeyiz ve çalışmalar sürüyor. Her bir vatandaşımız da bu mevzuda yardım etmeye çalışıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir