Sonic Colors: Ultimate Artık Steam’de Mevcut

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 08, 2023 Yorum Yok

 
SEGA tarafından daha Evvel PlayStation 4, Xbox One, Switch ve  Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürülen aksiyon platform oyunu Sonic Colours: Ultimate, artık Steam’e geldi. Oyun şu anda Steam’de yüzde 30’luk bir indirimle 449,00 TL yerine 314,30 TL’den satışta. Dijital Deluxe sürüm ise 549,00 TL yerine 384,30 TL’den satışta.
 
Aksiyon platform oyunu 7 Eylül 2021 tarihinde bizlere sunuldu
 
 
Yüzde 30’luk çıkış indirimiyle birlikte Steam üzerinden PC kullanıcıları için sunulan Sonic Colors: Ultimate, eğlenceli ve aksiyon dolu bir platform tecrübesini bizlere sunmayı hedefliyor. Birinci incelemelerin Steam üzerinde karışık olduğu bu üretimde farklı farklı bölgelere gidebiliyor ve Türlü platform ögelerini deneyimleyebiliyoruz.
 

Yıldızlar ortası bir seyahate çıktığımız bu cümbüş parkı temalı oyunda, etrafta dönüp durabiliyor, platformları aşabiliyor ve süratimizi arttırabiliyoruz. Suratın ve platform ögelerinin harmanlandığı bu oyunda tehlikeli düşmanlar da yer alıyor. Bu düşmanları alt etmek için de Sonic’in suratından ve platform yeteneklerinden yararlanmaya çalışıyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir