Dead Island 2’nin tüm başarımları yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 04, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios tarafından biz oyun severlere sunulacak olan zombi temalı Aleni dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu Dead Island 2’nin bütün başarımları yayınlandı. 21 Nisan tarihinde çıkış yapacak oyunun 27 başarımı bulunuyor.
  
Oyun yakında geliyor
 
 
 
Yayınlanan başarımlar sayesinde oyunda neler yapmamız gerektiğini görebiliyor ve Çeşitli ipuçları elde edebiliyoruz. Bu başarımlar spoiler niteliğinde olabiliyor hasebiyle dikkatli göz atmakta fayda var. Oyunda belirtilene nazaran 27 muvaffakiyetim yer alıyor ve bu başarımları elde etmek için de oyunda bir epey vakit geçirmek gerekiyor. 
 
Öte yandan Los Angeles kentine giriş yapabileceğimiz ve buraları zombilerden arındırabileceğimiz oyun içerisinde yeni içerikler, geliştirmeler ve daha fazlası bizleri bekliyor. 
 
Dead Island 2, 21 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere açık. Epic Games Store’da 429 TL.
 
İşte başarımlar
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir