Dead Island 2’nin ilk 30 dakikalık oynanış görüntüleri sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Deep Silver ve Dambuster Studio tarafından bizlere sunulacak olan Aleni dünya zombi temalı aksiyon macera oyunu Dead Island 2’nin birinci yarım saatlik oynanış manzaraları sızdırıldı. Sızdırılan oynanış imajları spoiler içerdiğinden Dolayı oyunu bekleyenlerin ve oynayacak olanların izlememesini tavsiye ediyoruz.
 
Oynanış imgeleri içerisinde birçok ayrıntı yer alıyor
 
 
 
Sızdırılan oynanış içeriği kapsamında birçok ayrıntı bizlere aktarılıyor. Görüntü içerisinde Ira animasyonları, Hasım çeşitliliği, ortamlar, Ara sahneler ve daha fazlası yer alıyor. Tıpkı vakitte Ira seçim ekranını da bu görüntü içerisinde görebiliyoruz. 
 
Geçtiğimiz günlerde sistem ihtiyaçları açıklanan Dead Island 2’de Aleni bir dünyaya atılacak, Türlü misyonları yerine getirecek ve bu zombi dolu dünyada hayatta kalmaya çalışacağız. Kuvvetli bir maceraya çıkacağımız bu üretimde serinin öteki oyunlarına nazaran daha Çok oynanış içeriği ve mekanik bulunacak.
 
Dead Island 2, 21 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere açık. Oyunun fiyatı Epic Games Store’da 429 TL.  
 
Sızdırılan oynanış videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir