DC’s Justice League: Cosmic Chaos, Konsollar ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Outright Games ve geliştirici PHL Collective, Aleni dünya aksiyon macera oyunu DC’s Justice League: Cosmic Chaos’u PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC  (Steam) için duyurdu. Oyun, 10 Mart 2023’te çıkış yapacak.
 
Oyun açıklaması ise şu biçimde:
 
Tüm aile için eğlenceli olacak formda tasarlandı, hayranların favorisi Üstün Kahramanlar Batman, Superman yahut Wonder Woman olarak oynayarak kaosa hükmetmek için gelen 5. Boyuttan düzenbaz Bay Mxyzptlk ile savaşın. 
 
1960 yılında The Brave and the Bold No.28’de Justice League’in Bir arada savaştığı birinci Üzücü adamlardan biri olan, zihni Denetim eden uzaylı Starro the Conqueror, kasabayı kasıp kavurur. Oyuncular aksiyon dolu vazifelerle karşı karşıya kalacak. Bu renkli Aleni dünya macerasında DC Muhteşem Kahramanlarını özelleştirmek için yapbozları tamamlamak ve Özel yükseltmelerin kilidini açmak için Happy Harbor’da uçun ve takla atın. 
 
Duyuru Videosu
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir