RPG Redemption Reapers, PS4, Switch ve PC için Duuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Binary Haze Interactive ve geliştirici Adglobe, PlayStation 4 , Switch ve PC (Steam) için strateji RPG Redemption Reapers’ı duyurdu. Şubat 2023’te İngilizce ve Japonca seslendirme seçenekleri ve İngilizce, Japonca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) ve Korece lisan dayanağıyla yayınlanacak.
 
Acımasız Mort ordularının ani ortaya çıkmasının akabinde ülkede ümit soluyor. Acımasız oldukları kadar verimli olan ürkütücü güçler, medeniyetlerin üzerine çöker ve gece baskınlarının akabinde yıkım bırakır. bütün uluslar Mort saldırısına Mağlup düşerken, sürpriz taktiklerde uzmanlaşmış bir paralı askerler birliği olan Ashen Hawk Tugayı, işgalci lejyonlara karşı savaşmak için bir ortaya gelir.
 
Ashen Hawk Tugayı’na 3B haritalarda taktiksel çatışmalarda liderlik edin. Her tıpta hücum, savunma yahut konuşlandırma komutları vermeden Evvel üniteleri Cenk alanında yönlendirerek stratejik hareketler yapın. Fazladan hasar için sinsi akınlarda yahut apansızın Çok Tugay üyesinin kuvvetli kombo ataklarında ustalaşarak aşılmaz üzere görünen olasılıkların üstesinden gelin.
 
Fragman Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir