Hitori No Shita: The Outcast, iOS ve Android için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Tencent Games’in Yan kuruluşu MoreFun Studios, Çin webcomic dizisi Hitori No Shita: The Outcast’e dayanan bir oyun duyurdu. Şuan için iOS ve Android için geliştirme evresinde olduğu belirtildi.
 
Günümüz Çin kültürü, mistik dövüş sanatları hareketi ve doğaüstü folklorun bir karışımı olan oyun, Ünlü The Outcast webcomic serisini uyarlayacak. Bugünün birinci fragmanı, oyuncuların resmi Hitori No Shita: The Outcast oyunu başladığında keşfedebilecekleri farklı sanat tarzını, canlandırıcı dövüş animasyonlarını, dövüş sistemini ve büyüleyici Inhuman World’ü sergiliyor.
 
Hitori No Shita: The Outcast’in büsbütün oyun içi imajlarla çekilen tanıtım fragmanı, bütün dövüş sanatları animasyonlarında kullanılan çarpıcı devinim yakalama teknolojisini sergiliyor. Fragman tıpkı vakitte oyunun, atakların ve savunma tekniklerinin bir “dansı” üzere hissettirmek için tasarlanan gelişmiş dövüş sistemini de gösteriyor. 
 
Hitori No Shita: The Outcast resmi oyunu, hem webcomic hem de animasyon serilerindeki bütün Özgün hikaye öğelerini kullanacak. alaka alımlı kıssanın daha fazlası oyunda yaşanabilir.
 
Oynanış Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir