CyberConnect2, Fuga: Melodies of Steel 2 Oyununu Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
CyberConnect2, Fuga: Melodies of Steel 2 oyununu resmen duyurdu. Platformlar ve çıkış tarihi açıklanmadı. Daha Çok bAlbüyük 28 Temmuz’da açıklanacak.
 
ÖzgŞöhret Fuga: Melodies of Steel, dünya çapında 29 Temmuz 2021’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Oyunun birinci üç kısmını içeren bir demo artık bütün platformlarda mevcut. 
 
CyberConnect2, 28 Temmuz TSİ 14:00’de YouTube’dLahza izleyebileceğiniz Fuga: Melodies of Steel 1. Yıl Dönümü özel Yayını’na da mesken sahipliği yapacak. Yayın, CyberConnect2’nin geliştirmeden yayına kadar olLahza süreci ortaya koyacak. Sunucular ortasında ise baş üretimci Hiroshi MatsuyfakBeygir ve Fuga: Melodies of Steel imalcisi Tetsuya Murakami yer alacak. 
 
Oyunun açıklaması ise şu biçimde:
 
“Savaşmalıyız! SavaşmazsBeyaz bütün sevdiklerimiz elimizden alınacak!” Vahim bir gecede huzurlu bir köye savaşın ateşi düşer. Ailelerini kurtarmBeyaz için kararlı olLahza bir Küme çocuk dev bir tanka biner ve taarruz başlar! 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1357860/Fuga_Melodies_of_Steel/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir