Switch Konsollarında Öne ÇıkLahza 17 Spor Oyunu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Nintendo Switch el konsolu, seyahBeygir esnasında yanımıza alacağımız konsol çeşitlerinden bir tanesi. Bu konsolu, bir yere seyahBeygir ederken yanımıza alabiliyor ve içerisindeki oyunları deneyimleyebiliyoruz. Bu rahatlığı sunLahza konsolda her cinsten oyun bulunuyor. Aksiyon, macera, simülasyon, spor vb.
Switch konsollarında da diğer konsollarda olduğu üzere birFazla spor oyunu yer alıyor. öteki platformlarda da olduğu üzere bu konsolda da eğlendiren birFazla imal yer alıyor.
Bu listemizde spor severler için Switch konsollarında öne çıkLahza 17 spor oyunundLahza bahsedeceğiz. İşte Switch Konsollarında Öne ÇıkLahza 17 Spor Oyunu:
1- Soccer Slammers
 
Nintendo Switch konsolları ortasında birFazla eğlenceli spor oyunu yer alıyor. Switch konsollarına Özel olarBeyaz çıkLahza Soccer Slammers, kuralı olmayLahza 2’ye 2 arcade futbol tecrübesi sunuyor. 1 ila 4 oyuncu ortasında oynanabilen süratli tempolu eğlenceli bu spor oyununda, kuvvetli vuruşlar yapabilir, Misli müdahaleler edebilir ve süratli deparlar atabilirsiniz.
Takım içerisinde de kombo vuruşları yapabileceğiniz Soccer Slammers’da ustalaşarBeyaz rakibinizi ezebilirsiniz. İki dakikalık Süratli Oyun ile ısınabilir ve dünyanın en düzgün 32 grubuna karşı Dünya Kupası’nda zafere yanlışsız koşabilirsiniz.
Yalın ve eğlenceli bu üretim sizleri yapacağınız seyahatlerde eğlendirebilir ve zamLahza geçirebilirsiniz.
2- Mario & Sonic Beygir The Olympic Games Tokyo 2020
 
 
Spor oyunları ortasında öne çıkLahza Mario & Sonic Beygir The Olympic Games Tokyo 2020 ile eğlenceli vakitler geçirebilir ve arkadaşlarınızla birlikte ekip kurabilirsiniz. HerKesin keyif alacağı düzinelerce farklı parti oyununda en uygun hareketlerinizi pistte sergileyin.
Kaykay yapın, sörf yapın ve doruğa gerçek yarışın. Bu cümbüş dolu OlimpiyBeygir Oyunları müsabakasında ustalaşmanız gereken 30’dLahza Çok Faaliyet yer alıyor. Oyun içerisinde Fazla oyunculu mod da bulunuyor. Bu modda arkadaşlarınızla birlikte maharetlerinizi sergileyebilirsiniz.
Ekibin hepsi bu oyunda yer alıyor. Bu oyunda Mario ve Sonic olarBeyaz oynayabilir, oyunda yer alLahza spor içeriklerini deneyimleyebilir ve yıldızlarla dolu renkli karakterler arasındLahza seçim yapabilirsin. Bunun yanı Dizi klasik retro 2D spor etkinliklerinde müsabakaya girebilir ve destansı bir hikaye modunu deneyimleyebilirsin.
Mario & Sonic Beygir The Olympic Games Tokyo 2020’yi Nintendo Switch konsolunuzda istediğiniz üzere oynayabilirsiniz. Oyunda devinim ve düğme denetimleri, Joy-Con Denetim aygıtlarıyla tam devinim denetimi, Biricik oyunculu ve Fazla oyunculu modlar, Mahallî bölünmüş ekrLahza ve daha fazlası yer alıyor.
Öne çıkLahza özellikler
– OynamBeyaz için Farklı Yollar: Joy-Con Denetim aygıtlarıyla tam devinim denetimi.
– Split-Screen ve Online: Mario & Sonic Beygir the Olympic Games Tokyo 2020 her yaş ve Küme için eğlenceli Fazla oyunculu, Mahallî split-screen ve çevrimiçi oynanış sunar.
– Favori Karakterlerinizle Oynayın: Yıldızlarla dolu Sega ve Nintendo karakterleri arasındLahza seçim yapın: Mario, Sonic, Luigi, Knuckles, Peach, Amy, Dr. Eggman, Yoshi, Tails ve açıklanacBeyaz daha Çok karakter.
– Yeni Etkinlikler ve Daha Fazlası: Sörf, kaykay, karate ve spor tırmanışı, jimnastik, yüzme, 110m engelli, futbol, binicilik ve okçuluk Mario & Sonic Beygir the Olympic Games Tokyo 2020’de oynanabilir olacak.
3- Mario Strikers: Battle League Football
 
 
Mario Strikers: Battle League Football oyunculMesafe fantastik bir spor tecrübesi sunuyor. Her şeyin Muhtemel olduğu bu aksiyon dolu spor oyununda uğraşa atabilir, pas verebilir ve gol atabilirsiniz. 5’e 5 halde kapıştığınız kuralları olmayLahza bu spor oyununda kuvvetli vuruşlar yaparBeyaz gol atabilir ve kazanmBeyaz için ne gerekiyorsa yapabilirsiniz. Bu üretimde rakiplerinizle çaba edecek, Çeşitli öğeler kullanacBeyaz ve kuvvetli Vuruşlar yaparBeyaz en Çok golü siz atmaya çalışacak.
Mario Strikers: Battle League Football’da oyuncular, Mario, Peach, Donkey Kong ve Toisim iç olmBeyaz üzere birFazla Ira yer alıyor. Mushroom Kingdom’dLahza tanıdık yüzler arasındLahza yapabilir ve sekiz oyuncuya kadar Lokal oynayabilirsiniz. Bunun yanı Dizi rekabeti çevrimiçi oyuna taşıyabilirsiniz. Oyuncular Team Tackle özelliğini kullanarak, ekip arkadaşlarını ekstra duruma sokabilir, rakiplerini yere serebilir yahut Hyper Strike ile iki puLahza kazanabilmeniz için almanız gereken Strike Orb’ları kapabilir. Strike’ta faul yok, karşı kadrosu kramponlarınız ile karşı karşıya gelmemeyi dileyecek hale getirebilirsiniz.
Beşe beş bir spor oyunu olLahza Mario Strikers: Battle League Football ile alanda sınırsız aksiyon sizleri bekliyor. Oyuna hazırlanın, ellerinizi ısındırın ve kazanmBeyaz için ne gerekiyorsa yapmaya çalışın.
Kupa savaşları
Aynı sistemde dört oyuncuya kadar ikili eleme turnuvalarına katılabilir ve oyun içi pMesafe kazanabilirsiniz.
Strikers Club
Strikers Club kapsamında çevrimiçi bir kulübe katılabilir ve üst sıralMesafe çıkabilirsiniz. En Çok 20 forvetle çevrimiçi olarBeyaz bir ortaya gelebilir ve puLahza için diğer kulüplere karşı yarışabilirsiniz. Bu süreçte sizin için hakikat kulübü bulabilir, arkadaşlarınızla grup kurabilir ve kendi forvet tarzınızı oluşturabilirsiniz. Bunun yanı Dizi stadyumunuzu özelleştirebilir, her dönem dünyanın en yeterli kulübü olmBeyaz için çabalayabilirsin.
Strikers Club modunda, bir oyuncu birebir sisteme ikincVilayet bir forvet getirebilir yahut ek bir sistemle eşleşebilir (sistem başına 2 oyuncu, Yekün 4 oyuncu).
Özelleştirme
Görünümleri ve nitelikleri değiştirebilecek öğelerle karakterlerinizi özelleştirebilirsiniz. Yeniden de bunları dikkatli seçin. Bir set bir özelliğin gücünü arttırabilir ancBeyaz öbür yeteneklerin güçlerini düşürebilir. BirFazla set arasındLahza seçim yapabilirsiniz.
 
Bu setler ortasında şunlar yer alıyor:
– Turbo dişli seti: Suratı arttırır.
– Muscle gear seti: Gücü arttırır
– Trick gear seti: Tekniği geliştirir
– Cannon gear seti: Vuruşu geliştirir.
– Chain gear seti: Pas atmayı düzgünleştirir.
4- Mario Golf: Muhteşem Rush
 
 
Camelot Software Planning tarafındLahza geliştirilen ve Nintendo tarafındLahza yayınlanLahza Mario Golf: Üstün Rush, yeşVilayet alanlarda tanıdık karakterlerle karşılaşacBeyaz ve golf oynamanın tadını çıkarabileceksiniz. İçerisinde Mario karakterinin yer aldığı bu spor oyununda eğlenceli ve uygun vakit geçirebilirsiniz.
Mario Golf: Harika Rush oyununda birFazla mod bulunuyor. Tıpkı anda başlfakBeygir vuruşunu yapLahza ve alana yanlışsız yarışLahza Speed Golf modu da iç Lokal ve çevrimiçi olarBeyaz birFazla içerik yer alıyor. Speed ??Golf’te oyuncular tıpkı anda atış yapıyor ve top deliğe girene kadar süreç devam ediyor. Gayret boyunca Çeşitli öğeler kullanabiliyor ve atışları lehinize çevirebiliyorsunuz.
Oyun içerisinde Mushroom Kingdom karakterleriyle de karşılaşıyorsunuz. Bu oyunda Golf uğraşlarında rekabet ediyor ve istatistiklerinizi güçlendirmeye çalışıyorsunuz.
Oyunda bir de hikaye Modu bulunuyor. Bunun yanı Dizi Joy-Con Denetim aygıtınızı golf sopası olarBeyaz tutarBeyaz devinim denetimlerini bile kullanabiliyorsunuz. Battle Golf modu oyunu büsbütün Öbür bir düzeye taşıyor. Başlangıçta bütün delikler Aleni olacBeyaz ancBeyaz bir oyuncu bir deliğe topu sokunca delik kapanacak. Üç bayrağı aniden kazanLahza birinci şahıs olmBeyaz için rakiplerinize karşı yarışacaksınız.
 
5- Mario Tennis Aces
 
 
Eğlenceli tenis tecrübesi geçirmek isteyenler için Mario Tennis Aces tam istenilen cinsten bir oyun. Bu oyunda arkadaşlarınız ve aileniz ile hayranların en sevdiği Mushroom Kingdom karakterleriyle tenis gayretlerine girebilirsiniz. İster Lokal olarBeyaz oynayın isterseniz çevrimiçi olarBeyaz oynayın Yalın devinim denetimleriyle Fazla daha rahBeygir bir spor tecrübesi yaşayacaksınız. Oyunun macera modunda Çeşitli misyonlar, işveren (boss) savaşları ve daha ziyadesiyle tenis tecrübesi yaşayabilirsiniz.
Mario Tennis Aces’de denetimlerde ustalaşmaya çalışırken macera modundaki misyonları ve işveren savaşlarını tamamlayın. Oyunda macera modundLahza harİç turnuva modu da yer alıyor.
 
YaHisse zekaya karşı gayrete girmenize müsaade veren Turnuva Modu, Mahallî yahut çevrimiçi Fazla oyunculu olarBeyaz 4 oyuncuya oynfakBeygir imkanı sunuyor. Bu modda güçlerinizi biriktirebilir ve muvaffakiyet elde etmek için bu güçleri kullanabilirsiniz. Bu güçlerle birlikte o kadar süratli devinim edeceksiniz ki etrafınızdaki dünya yavaşlayacak. Rakipleriniz bu süreçte sizi engellemeye çalışabilir ancBeyaz başarısız olurlarsa raketleri hasar alır ve üç vuruştLahza sonra kırılır. Topu rakibinize kâfi güçle fırlatmBeyaz için gücünüzü doldurun ve bitirici hamleyi yapın.
Oyunu Biricik Sistem (1-4) Mahallî kablosuz (2-4) Çevrimiçi (2-4) olarBeyaz oynayabilirsiniz. Bu da eğlenceyi daha da üst seviyeye çıkarLahza etmenlerden biri. Oyun ayrıyeten TV modu, Masaüstü modu ve El modunu destekliyor. ek olarBeyaz Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, BasitleştirilmAmel Çince, İspanyolca, Klâsik Çince lisLahza dayanağına sahip.
6- Nintendo Switch Sports
 
 
Nintendo Switch konsollarında ön planne çıkLahza Nintendo Switch Sports birFazla spor kolunu oyunculMesafe sunuyor. Joy-Con Denetim aygıtı dayanaklı bu oyunda Futbol, ??Voleybol, Bowling, Tenis, Badminton ve ChambMesafe (Kılıç Oyunu) sporlarını deneyimleyebilir böylelikle birFazla spor kolunda ustalaşabilirsin. Joy-Con ile Çeşitli hareketler yapabilir, bowling topunu atışa hazırlayabilir, bir tenis atışına falso verdirebilir ve hatta futbolda topa vurmBeyaz için bacBeyaz aksesuarlarını takabilirsiniz. Böylelikle aksesuarlar oyunculMesafe tam bir spor tecrübesi sunabilir.
Aile ve arkadaşlarınızla birebir sistem üzerinden oynayabilir yahut çevrimiçi olarBeyaz cümbüşe katılabilirsiniz (Biricik Sistem (1-4) Çevrimiçi (1-2). Ayrıyeten bu sonbaharda fiyatsız bir güncelleme ile yedinci bir spor kısmının eklenmesi planlanıyor: Golf.
Nintendo Switch Sports ‘su çevrimiçi olarBeyaz oynayın ve oyun içi mükafatlar kazanmBeyaz yahut Pro League’e çıkmBeyaz için yakındaki ve uzaktaki rakiplerle yüzleşin. Dünya çapındaki rakiplerle çaba edebileceğiniz bu oyunda her spor kısmında Pro Lig’e ulaşmBeyaz için Çaba gösterin. Rastgele eşleştirmede çevrimiçi oynarken, kıyafetler, spor aksesuarları, teçhizBeygir ve daha fazlasını edinin. Oyun içi ödüllerden kazandığınız puanları bu öğeleri almBeyaz için kullanabilirsin.
Oyunda bulunLahza aksesuarla her hafta değişiyor. Bu yüzden tekrar tekrar Denetim etmeniz ve stokta neler olduğunu görmeniz gerekiyor.
6 sporun tümünde arkadaşlarınızla oynayın, zıplayın ve düellolMesafe girişin. Bowling’de bütün oyuncular birebir anda bowling oynayabilir. Bu esnada Dizi beklemenize gErİlave kalmaz. Her oyunu çevrimiçi olarBeyaz oynayabilir, Voleybol ve Tenis üzere ekip sporlarında yakın ve uzaktaki rakiplerle çaba etmek için tıpkı sistemde bir arkadaşınızla kadro kurabilirsiniz.
Nintendo Switch Sports ‘da kendinize ilişkin bir avatar – spor arkadaşı oluşturabilir, görünümünü özelleştirebilirsiniz. Eşsiz bir usul yakalamBeyaz için aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Hatta Mii karakterini bile kullanabilirsiniz. Görünümünüzü zamLahza içinde değiştirmek için çevrimiçi olarBeyaz oynayarBeyaz daha Çok Öge kazanabilirsiniz.
Gene oyun içerisindeki aksesuarlar Devre Devre değişiyor demiştik. 22 Temmuz’a kadar aşağıdaki öğeler yer alıyor:
TamamlfakBeygir mükafatı: Shark Body
Giyim/Aksesurar
 
– Dalgıç Giysisi
– Şapka(Mavi)
– Yalın Küpe
– Sakallı çene
Tenis Teçhizatı
– Resmi Tenis Raketi (Mor)
Emojiler
– Mesut surat
– Yıldız surat
– Hudutlu yüz
– Kaygılı yüz
ve daha fazlası..
Bazı öğeler oyuncudLahza oyuncuya değişiklik gösterebilir.
Nintendo Switch Sports, sadece Nintendo Switch ve Nintendo Switch – OLED Modelleri çin mevcut.
7- Golf Story
 
 
Başlangıçta Wii U platformuna çıkması planlanLahza Golf Story ertlenErİlave 2017 yılında Switch konsollarında piyasaya sürüldü. Sidebar Games tarafındLahza geliştirilen oyun şimal Amerika, Avrupa ve Avustralya’da yayınlandı. Golf Story, golf sporuna dayalı bir oyun olup içerisinde rol yapma öğelerini de barındırLahza bir macera oyunu olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Golf Story, golfŞöhret saf heyecanını 8’den Çok farklı alanı ile yansıtıyor. Bunun yanı Dizi arka planda bir kıssayı oyunculMesafe sunuyor.
Golf Story, hayallerini gerçekleştirmek için nihayet bir Talih verilen ve bu yolda değer verdiği her şeyden vazgeçmek zorunda kalLahza bir golfçünŞöhret öyküsünü anlatıyor. Bu golf dünyasında her şey o kadar Yalın değil. En yeterli oyuncuları elde etmek için alan içinde ve dışında onlMesafe ayBeyaz uydurmalısın.
Oyunda her birinin kendine Özel zorlukları, karakterleri ve sırları bulunLahza 8 eşsiz bölge yer alıyor. Bu ortamları keşfetmek size düşüyor. Oyunun dramatik kıssasını farklı Ira takımıyla da deneyimleyebiliyorsunuz.
Öne çıkLahza özellikler
– Her yerde eğlenin. Golf topuna vurarBeyaz öyküde ilerleyin ve etrafınızı keşfedin.  
– Her bKocamLahza kendi yerlerine, karakterlerine ve sırlarına sahip 8 eşsiz ortam.
– Farklı Ira takımıyla dramatik bir öyküyü deneyimleyin.
– Zorlukları tamamlayarak, bulmacaları çözErİlave ve yeni ekipmLahza satın alarBeyaz golfçünüzü yükseltin.
– Uzun periyodik turnuvalar, küçük golf ve daha fazlası ile maharet setinizi tamamlayın. ArdındLahza çim biçme, drone uçuşları üzere ekstra etkinliklerle golf tecrübesinin ötesine geçin.
8- Rocket League
 
 
Psyonix tarafındLahza geliştirilen ve yayınlanLahza otomobil futbolu oyunu Rocket League, Birinci olarBeyaz PC ve PlayStation 4 için Temmuz 2015 yılında piyasaya sürüldü. 14 Kasım 2017’de Switch konsollarına gelen oyun, öne çıkLahza spor oyunları ortasında yer alıyor. Fiyatsız bir biçimde oyunculMesafe sunulLahza bu üretim aksiyon dolu bir otomobil futbol tecrübesi yaşatıyor.
Rocket League, kolaylıkla alışılabilen denetimlere, fizik temelli rekabete, arcade stili futbol tecrübesine ve daha fazlasına sahip olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Olağan futboldLahza farklı olarBeyaz araçlarla oynanabilen bu oyunda arabanı özelleştirebilir, alana çıkabilir ve uğraşa katılabilirsin. BirFazla mod da sunLahza bu imal, oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor.
1’e 1, 2’ye 2 ve 3’e 3 Çevrimiçi Modlarda Biricik başına yahut arkadaşlarınla alana çıkabilir, eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz. Bu modlar dışında oyunda Rumble, Snow Day, Hoops üzere ekstra içerikler de yer alıyor. Bunun yanı Dizi oyunda bir dönem bileti yer alıyor.
Rocket Pass’teki öğeleri açmBeyaz için Çeşitli vazifeleri tamamayabilir, Rekabetçi Derecelerde yükselebilir, turnuvalarda gayret edebilirsiniz. Çapraz platform dayanağının de olduğu bu imal da ilerlemenizi öbür platformlMesafe aktarabilirsiniz. Çeşitli öğelerin kilidini açmBeyaz için Haftalık ve dönemlik Misyonları tamamlamanız gerekiyor.
Turnuva modu
Rekabetçi bir tecrübesi yaşamBeyaz isteyenler için turnuva modu epeyce ülkü. Bu mod ile fiyatsız olarBeyaz turnuvalMesafe katılabilir ve dönem boyunca kendi derecendeki kadrolarla gayret edebilirsin. Aldığın galibiyetler ile yeni mükafatlar kazanabilirsin.
9- NBA 2K22
 
 
Visual Concepts tarafındLahza geliştirilen ve 2K Sports tarafındLahza yayınlanLahza basketbol oyunu NBA 2K22, en yeterli basketbol tecrübesi sunLahza üretimler ortasında yer alıyor. Nintendo Switch konsollarında da yer alLahza bu oyunu dilediğiniz yerde oynfakBeygir talihine sahipsiniz.
ÖzgŞöhret ekipler ve oyunculMesafe karşı gerçek NBA tecrübesi yaşamBeyaz isteyenlere üstŞöhret basketbol tecrübesi sunLahza NBA 2K22’de MyTEAM meslek moduyla günümüzŞöhret yıldızları ve geçmişin efsaneleriyle kendi HayKırmızı ekibini kurabilirsin. MyCAREER ile kendi oyunculuk mesleğini profesyonel olarBeyaz yaşayabilir ve bu yoldaki uğraşa katılabilirsin. Çeşitli mükafatlar kazanmBeyaz için Tertip atlayın ve hem oyununuz hem de şekliniz ile kendinizi ön planne çıkarın.
NBA 2K22 taktiksel atak, elden geçirilmAmel savunma ile birleşiyor. Bu ögelerin birleşmesi Fazla daha rekabetçi ve sürükleyici bir NBA 2K22 tecrübesi sunuyor. BirFazla yeniliğin de yer aldığı bu oyunda  beceriye dayalı top sürme, atış yapma, smaç basma ve Fazla daha fazlası bulunuyor.
Biricik Sistem (1-4) Mahallî kablosuz (2-4) Çevrimiçi (2-10) olarBeyaz oynayabileceğiniz bu oyunda MyTEAM’de yer alLahza kartları toplayabilir, yeni kartlar oluşturabilir ve oyunu daha eğlenceli bir formda deneyimleyebilirsin. NBA yıldızlarıyla ve her periyottan efsanelerle kadronu şekillendirebilirsin. Bu bahiste Aka özgürlük tanıyLahza imal, hayallerindeki kadroyu oluşturmanne müsaade veriyor. MyTEAM tecrübesi her dönem eklenen yeni özelliklerle birlikte daha da cazibeli hale geliyor.
Rekabetin hBeygir safhada olduğu NBA 2K22’de sizinle Birlikte daha pek Fazla kişi, altı hafta boyunca çaba edecek. Çaba boyunca yeni mükafatlar kazanabilecek ve Fazla daha fazlasını elde edebileceksiniz.
10- Üstün Mega Baseball 3
 
 
Metalheisim Software tarafındLahza geliştirilen ve yayınlanLahza Üstün Mega Baseball 3, serinin formülünü kökDeri değiştiriyor. Şimdiye kadarki en gelişmAmel beyzbol tecrübesini sunmayı hedefleyen Muhteşem Mega Baseball 3, Franchise modu ve yeni eklenen Çevrimiçi Ligler modu ile  iç kapsamlı çevrimdışı ve çevrimiçi oyun tecrübesi sunuyor. Aka ölçüde geliştirilmAmel ve iyileştirilmAmel grafikleri ile de ön planne çıkıyor.
Super Mega Baseball 3’de yeni içerikler, yenilenmAmel kullanıcı arayüzü ve bunun yanı Dizi tonlarca yeni ses, takım/Ira içeriği ve iyileştirilmAmel aydınlatma şartlarına sahip yeni stadyumlar yer alıyor.
Öne çıkLahza özellikler
– El-göz koordinasyonunuza Denetim edin ve geliştirin. toy bir oyuncudLahza uzmanlığa yanlışsız gideceğiniz bu beyzbol macerasında Çeşitli zorluk düzeylerinde kendinizi aşın.
– Yeni atış ve tutma mekanikleri, kuvvetli atışlar teknikleri ve daha birFazla özelliklerle ön planne çıkLahza bu üretimde beyzbol tekniklerinizi geliştCerahat ve arkadaşlarınıza gösterin.
– Her bKocamLahza eşsiz özelliklere sahip gündüz, gece ve alternatif aydınlatma şartlarını da yansıtLahza 14 spor alanında çabaya katılın.
– Üstün Mega Baseball 3 gerçekçi mekanikleri de içerisinde barındırıyor. Oyuncu geliştirme, yaşlanma, emeklilik ve Fazla daha fazlası üzere özellikler de yer alıyor. Oyunda yaHisse zekaya karşı uğraş edebilir, yanınıza arkadaşınızı çağırarBeyaz 2’niz yaHisse zekaya karşı çaba verebilir  Yerel yahut çevrimiçi olarBeyaz oyunu deneyimleyebilirsiniz.
– Yeni eklenen, Fazla istikametli Çevrimiçi Ligler modunda arkadaşlarınızla platformlar ortası bir lig düzenleyin (1v1, sadece çevrimiçi).
– Standarka Dönem ve Standarka Eleme modlarında Amade kadrolar ve oyuncularla özelleştirmeleri atlayarBeyaz en Fazla puanı almaya çalışabilirsiniz.  
El konsolu Switch’te bu oyunlardLahza Öbür birFazla spor oyunu yer alıyor. Siz de deneyimlediğiniz ve hoşunuza giden, önermek istediğiniz oyunlar varsa bunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.
 
11- Windjammers
 
 
 
Windjammers, iki oyuncunun bir alanda karşı karşıya geldiği ve puLahza kazanmBeyaz için rakibin bölgesine disk attığı süratli tempolu bir arcade oyunu olarBeyaz karşımıza çıkıyor. İnanılmaz derecede eğlenceli ve nihayet derece bağımlılık yapLahza Windjammers oyunu ile uzun vakitler geçirebileceksiniz.
 
Windjammers serisi, plajdLahza beton sahalMesafe kadar Fazla Çeşitli ortamlarda geçiyor. Altı oynanabilir karakter, farklı farklı el maharetleri, teknikler ve Çeşitli atış suratları ile öbür rakiplerden farklılaşmayı başarabilirsiniz.
 
5 farklı oyun modu bulunLahza Windjammers’da ARCADE, SONSUZ, MAHALLÎ, ÇEVRİMİÇİ SÜRATLİ MAÇ ve SIRALAMALI MAÇ içerikleri bulunuyor. Başlangıçta NEOGEO sisteminde piyasaya sürülen Windjammers, spor ve dövüş oyunlarını eksiksiz bir biçimde birleştiriyor. Bu oyun ile fırlatma ve kayma maharetlerinizi geliştirin, rakiplerinizi yenmek için en âlâ teknikleri kullanın ve dünyanın en güzel oyuncusu olmaya çalışın.
 
Öne çıkLahza özellikler 
 
? Çevrimiçi Müsabaka: Birinci kere, dünya çapındaki öteki oyuncularla dereceli maçlarda karşılaşın ve en uygun liglerde yarışın!
? 6 eşsiz karakter
? 6 oynanabilir ortam
? 2 kilidi açılabilir küçük oyun: Dog Distance ve Bowling
? Yeni HD menü
 
Oyunda yer alLahza birtakım karakterler
 
– Hiromi Mita: Hiromi Mita eski bir profesyonel tenis oyuncusu. Süratli ve çevik olmasının yanı Dizi kayma konusunda da epeyce başarılı. özel atışı ise Fire Snake.
– Jordi Costa: İspanya’daki eski bir futbolcu olLahza Jordi Costa, oynanabilir altı Ira ortasında yer alıyor. özel atışının ismi: Rocket Diagonal
– Steve Miller: Eski bir profesyonel tenis oyuncusu olLahza Steve Miller, teknik olarBeyaz yetenekli ve güzel bir el hünerine sahip. Üstelik oynaması Fazla kHadise ve süratli bir Ira olarBeyaz karşımıza çıkıyor özel atışının ismi Sideburner.
– Loris Biaggi: Sözün tam manasıyla 1 numaralı eski kaleci. Loris Biaggi, geçmişteki sportif başarılarındLahza gelen kuvvetli blok ve şut hünerlerine sahip. Thunder Loop isimli Özel atış sayesinde rakiplerinin kaygılı düşü.
– Gary Scott: Gary Scott bir AmerikLahza Futbolu oyuncusuydu. Süratli ve sağlam bir vuruşa sahip. AncBeyaz cüssesi nedeniyle hayli yavaş ve Denetim edilmesi güç. özel atışının ismi ise  Missile Throw.
– Klauss Wessel: Eski olimpiyBeygir şampiyonu Klauss Wessel, kuvvetli kayma hünerlerine sahip ancBeyaz cüssesi sebebiyle el marifeti konusunda Geri kalmış. özel atışının ismi: Blitzkrieg.
 
Windjammers, Nitendo sayfasında 14.99 dolarlık bir fiyBeygir ile satılıyor.
 
12- Neo Turf MasAksi (Neo Geo) 
 
 
 
Neo Turf Masters, SNK tarafındLahza 1996 yılında Japonya’da piyasaya sürülen bir golf oyunu olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Oyuncular farklı yeteneklere sahip Yekün altı golfçü arasındLahza seçim yapabiliyor ve Avustralya yahut Almanya üzere dünyanın dört bir yanındaki alanlarda oynayabiliyor. Oyuncular ek olarBeyaz STROKE PLAY ve MATCH PLAY üzere oyun modlarıyla golf oyun maharetlerini arkadaşlarına karşı test edebiliyor.
 
Oyuncular, Neo Turf Masters’da oyun zorluğu üzere Çeşitli oyun ayarlarını değiştirebiliyor ve dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet edebiliyor. 
 
Golf severler için klasik bir arcade usulü golf  oyunu olLahza Neo Turf MasAksi (veya ABD’de bilinen ismiyle Big Tournament Golf ), yirmi yılı aşkın bir müddettir Switch’te epeyce eğlenceli bir tecrübe sunmaya devam ediyor.
 
13- WHBeygir THE GOLF? 
 
 
 
Triband tarafındLahza geliştirilen ve 21 Mayıs’ta Switch konsolları için yayınlanLahza WhBeygir the golf?, oyunculMesafe farklı bir tecrübe sunmayı amaçlıyor.  Oyunun başlığında golf yazması sizi aldatmasın. Bu oyunda golfŞöhret ötesinde Fazla şey var. Golf temalı bu üretim Türlü bulmacaları, aşmanız gereken Çeşitli zorlukları ve platformları oyunculMesafe sunuyor.
 
WhBeygir the golf? kimileri dahice yahut gülünç, kimileri ise gitmenize yol açacBeyaz kadar absürt olan, her golf rotasının yeni bir şaşırtan golf tipi olduğu, saçma bir fizik tabanlı golf parodisi olarBeyaz karşımıza çıkıyor.
 
Sandviçler, ofis koltukları üzere rastgele obje ve yiyecekler ile yüzlerce kısma girAmel yapın. Yeni kısımları oynamBeyaz ve birFazla yararlı Ödül kazanmBeyaz için her gŞöhret oyuna girAmel yapın. Oyunda bir de içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarmBeyaz kısım düzenleyicisi bulunuyor. 
 
WhBeygir the golf? ile golf sopalarınızı (sosis yahut hangisi olduğu Kıymetli değil) alın ve eğlenceli bir dünyaya adım atın. Steam Remote Play Together ile ekranınızı bir arkadaşınızla paylaşın ve ona neler yaptığınızı gösterin.
 
Öne çıkLahza özellikleri
 
– GolfDeri nefret edenler için golf oyunu
– Bir konut, bir Beygir yahut otomobille golf oynayın!
– Hayal edebileceğinizden daha şaşırtan yeni golf mekanikleri
– Destansı golf kısım sonu canavarı savaşları
– Golf hakkında hiçbir şey bilmeyen bireyler tarafındLahza tasarlandı
– Bir atla golf oynamanızı sağlayacBeyaz birinci (ve umarız son) oyun
– Sizi daha düzgün bir golf oyuncusu YAPMAYACAK
– Çeşitli sürprizler! 
 
WhBeygir the golf? oyunu Switch konsollarında şu anda 19.99 dolMesafe satılıyor.
 
14- NBA 2K Playgrounds 2
 
 
 
NBA’nin arcade aksiyonu NBA 2K Playgrounds 2 daha eğlenceli hale geliyor. ÖzgŞöhret hit oyunun devamı NBA 2K Playgrounds 2, var ve eski NBA oyuncularındLahza oluşLahza devasa bir kadroyu, Özel sunucularla geliştirilmAmel çevrimiçi modları, dört oyunculu çevrimiçi maçları, üç puanlı yarışları, yeni oyun alanlarını, Özel maçları ve daha fazlasını oyunculMesafe sunuyor. bütün bu özelliklerle birlikte sokBeyaz basketbolu bir sonraki düzeye taşınıyor. Oyunda grubunu seçebiliyor ve cümbüşe direkt olarBeyaz girAmel yapabiliyorsunuz.
 
Yeni dönem ve Playgrounds Championship modları da iç olmBeyaz üzere Türlü yeni heyecLahza verici özelliklerle sokBeyaz basketbolu bir üst düzeye taşınıyor. NBA 2K Playgrounds 2 ile Yerel olarBeyaz arkadaşlarınızla ikiye iki oynayabilir, geliştirilmAmel maç eşleştirme ile dört oyunculu çevrimiçi oyunlMesafe girAmel yapabilir yahut teke Biricik üçlük atma yarışları yapabilirsiniz.
 
Şimdiye kadarki en uygun oyuncular bu oyunda da yer alıyor. Michael Jordan, Kobe Bryant, Dr. J’den günümüzŞöhret yıldızları Karl-Anthony Towns, Jaynihayet Tatum ve Ben Simmons’a kadar 400’den Çok NBA oyuncusunu bu üretimde yer alıyor. Bu oyunculMesafe alarBeyaz tecrübenizi üst düzeye taşıyabilirsiniz. Dünyanın değişik yerlerinde de büsbütün yeni 10 oyun alanında hareketlerinizi gösterebilirsin.
 
15 – PGA ToTümör 2K21 
 
 
 
HB Studios Multimedia tarafındLahza geliştirilen ve 2K tarafındLahza yayınlanan PGA ToTümör 2K21 ile Profesyonellere karşı gayret edebilir ve takımınızı oyuna iç edebilirsiniz. PGA TOTümör 2K21’de kurallMesafe nazaran oynayabilir yahut kendi kurallarınızı oluşturabilirsiniz.
 
Oyunda bulunLahza PGA ToTümör meslek modu ile FedExCup Şampiyonu olmBeyaz için uğraşa atabilir, mesleğiniz ile PGA TOTümör Profesyonelleriyle karşılaşabilir ve uğraş boyunca Türlü ekipmanlar ve mükafatlar kazanabilirsiniz.
 
Sevdiğiniz markaların ekipmanları ve giysileriyle MYPLAYER’ınızı yaratıp kişileştirebilir ve 1000’lerce Özel seçenek arasındLahza en yeterli parkuru siz tasarlayabilirsiniz. Oyunu acemilerden profesyonellere herkes oynayabilir. toy oyuncular için gerçek vakitli eğitim, ipuçları ve atış teklifleri veriliyor. Profesyonel oyuncular ise UzaktLahza Denetim, Darbe Ön İzlemesi ve daha fazlası üzere yeniliklerden yararlanabiliyor.
 
Kendi kurallarınızı yaratabileceğiniz Kulüp Binanızı Çevrimiçi Topluluklarla, bütün dönemleri ve turnuvaları yönetebilirsiniz. 
 
PGA ToTümör 2K21, hem zorluk isteyenlere hem de eğlenceli bir golf tecrübesi arayanlMesafe hitap ediyor.
 
16- Pure Pool 
 
 
 
VooFoo Studios tarafındLahza geliştirilen ve Ripstone tarafındLahza yayınlanLahza bilardo oyunu Pure Pool, oyunculMesafe klasik bir bilardo tecrübesi sunmaya çalışıyor. Gerçekçi ve eğlenceli bir bilardo dünyasına adım atabileceğiniz Pure Pool ile hiçbir yükleme müddeti olmadLahza her yerde bu oyunu Switch konsollarında oynayabilirsiniz.
 
AmerikLahza 8-Ball, 9-Ball, Blackball ve Killer’da iç olmBeyaz üzere Fazla Türlü rekabetçi modlarda yüzlerce bilardo cümbüşüne katılın. ArdındLahza Speed ??Pot, Checkpoint ve Royal Rumble üzere süratli modlarda meydLahza okuyun ve global skor tablolarında yükselmeye çalışın bunun yanı Dizi yeni mükafatların kilidini açın. 
 
Pure Pool ile Mahallî olarBeyaz Fazla oyunculu modda arkadaşlarınızla eğlenebilir yahut çevrimiçi Pure Pool topluluğuna katılabilirsiniz. çok oyunculu maçlarda dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla eşleşin. Arkadaşlarınız oyundLahza ayrılsa bile, DNA’larının bir kopyasına karşı çevrimdışı olarBeyaz oynayın.
 
Oyundaki anne oyun moduna (Campaign Mode) girebilir ve 8-Ball, 9-Ball, Blackball ve Snooker’da doruğa çıkmBeyaz için çaba edebilirsin. Bir sıra Amatör, Profesyonel ve ehVilayet yaHisse zeka rakipleriyle gayrete atılırken ekstra zorlukları tamamlamaya çalışın. Oyunda yıldızları toplarken 480’den Çok aktiflikte yeteneklerinizi test edin.
 
Pure Pool oyunculMesafe bir sıra özelleştirilebilir Denetim seçeneği de sunuyor. Bu özelleştirilebilir denetimler sayesinde masaya her adım attığınızda en yeterli atışlarınızı süratli ve kHadise bir formda yapabilirsiniz. Şu denetimler arasındLahza seçim yapabilirsinz: Büsbütün yeni dokunmatik ekrLahza denetimleri, klasik Joy-Con dayanağı, Nintendo Switch Pro Denetim Aygıtı ve hatta Fazla oyunculu maçlar için çift Joy-Con takviyesi.
 
17- Descenders 
 
 
 
Action Henk oyunun geliştiricisi RageSquid tarafındLahza geliştirilen ve No More Robots tarafındLahza yayınlanan Descenders, Prosedürel olarBeyaz oluşturulmuş dünyaları oyunculMesafe sunuyor. Her oynadığınızda farklı atlamaları, eğimleri ve dorukları aşmaya çalışacBeyaz bunun yanı Dizi özgür stVilayet bisiklet denetimleri ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
 
Öne çıkLahza fizik sistemi ile oyundaki her ince hareketi Denetim edebilir, sürüş biçiminiz için hangi yeteneklerin en yeterli olduğunu siz karar verebilirsiniz. Tam lisanslı sinema müzikleri ile ön planne çıkLahza oyun için davul ve bas plBeyaz şirketi Liquicity ile paydaşlık kuruldu. 
 
Descenders’ta takımınız sizin en Kıymetli modülünüz. Bir taraf seçtiğinizde – Enemy, Arboreal yahut Kinetic – sizinle birebir tarafı seçen öteki oyuncularla Birlikte olacaksınız. Bisikletinizi alın, ekibinizi seçin ve efsanevi bir bisiklet seyahatine çıkın. Team Enemy’nin Meczup saflarına, Team Arboreal’ın üstŞöhret arazi tarzlarına yahut suratın her şey olduğu Team Kinetic’e katlın.
 
– Ekibinizin renklerini ve kıyafetlerini gururla giyin ve Özel ekip ekipmanları kazanın
– En Fazla Temsilciye sahip ekibe Özel mükafatlar verilir
 
Bu listemizde sizlere el konsolu Switch konsollarında deneyebileceğiniz 17 spor oyununu derledik. Bu oyunlar haricinde eğlenceli bir Bina sunan, gerçekçiliğiyle ön planne çıkLahza yahut spor severler için vazgeçilmez gördüğünüz üretimleri siz de yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir