Yeni Kaykay Oyunu Skate Oynaması Fiyatsız Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Full Circle, yeni bir “Board Room” isimli bir geliştirici görüntüsünde “nihayet jenerasyon, yeni nesil ve PC” platformlarına gelecek ve tam çapraz oyun ile çapraz ilerleme dayanağına sahip olacBeyaz olLahza Skate’in fiyatsız olarBeyaz oyunculMesafe sunulacağını açıkladı. Bu platformlar dışında oyunun bir de mobVilayet için gelecek. Oyunun hangi konsollMesafe çıkış yapacağı şimdi açıklanmadı.
 
Yaratıcı direktör Cuz Parry yeni oyun hakkında şunları belirtti: “Bu oyun Skate 4 değil. Bu oyun bir devam oyunu yahut tekrar üretim sürüm de değil. Skate oyunu üzerinde uzun müddettir çalışıyoruz ve uzun müddettir bu işin içindeyiz. Seriyi 1’den 10 kadar isimlerle sınırlandırmBeyaz istemiyoruz. ZamLahza içerisinde Geri bildirimler sayesinde söylediklerinizi dinleyeceğiz ve istediğiniz özellikleri oyuna iç edeceğiz.” 
 
Skate oyunu Mikro ödemelere sahip olacak. AncBeyaz oyunu kazanmBeyaz için rastgele bir ödeme yapılmayacak. Mikro ödemeler, oyunu kazandıracBeyaz yahut Öbür oyuncuların önüne geçecek bir seçenek sunmayacak. Ödeme yaparBeyaz hiçbir kilitli alanı açılmayacak. Bunun yanı Dizi oyunda fiyatlı ganimet kutuları da yer almayacak.
 
Geliştirici günlüğü
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir