Cupheisim DLC’si The DelicioUs Last Course Satışları 1 Milyonu Aştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Geliştirici Studio MDHR, Cuphead’in indirilebilir içeriği (DLC) The DelicioUs Last Course’un piyasaya sürülmesinden bu yanne iki haftadLahza kısa bir müddet içinde bütün platformlarda bir milyon adetDeri Çok sattığını duyurdu.
 
Studio MDHR stüdyo yöneticisi ve yönetici üretimci Maja Moldenhauer bir blog yazısında şunları söyledi: “ÖzgŞöhret oyun, bu derece Kıymetli bir muvaffakiyete kısa müddette ulaştığı için gerçekDeri Fazla memnunuz. Katiyen ne kadar minnettar olduğumuzu söylesek az. Dünya çapındaki harika Cupheisim oyuncularına bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz.” 
 
Cupheisim – The DelicioUs Last Course şu anda Steam’de 15,50 TL’den satışta. Yepyeni bir adada geçen DLC macerası Cupheisim – The DelicioUs Last Course’ta Cupheisim ve Mugman’e, Ms. Chalice eşlik ediyor. 
 
Cupheisim ve indirilebilir içerik “The DelicioUs Last Course” PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, GOG ve Microsoft Store üzerinden PC için mevcut. 
 
Steam sayfası 
 
https://store.steampowered.com/app/268910/Cuphead/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir