Rollerdrome’un PlayStation PlUs Premium Deneyim Sürümü Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Private Division ve geliştirici Roll7, Rollerdrome’un PlayStation PlUs üyeleri için 19,79 dolardLahza satışa sunulacağını duyurdu. PlayStation PlUs üyesi olmayLahza PlayStation 5 ve PlayStation 4 kullanıcıları, Rollerdrome’u 29,99 dolar karşılığında satın alabilecek. PlayStation PlUs Premium üyeleri için ayrıyeten oyunun çıktığı gŞöhret ve tarihte bir oyun denemesi de sunulacak.
 
Rollerdrome, eşsiz bir aksiyon tecrübesi sunmBeyaz için akıcı ve hareketli bir Bina sunuyor. Biricik oyunculu üçüncü Şahıs aksiyon nişancı oyunu olarBeyaz karşımıza çıkacBeyaz olLahza bu imal, adrenalin pompalayLahza cinsten.  
 
Rollerdrome’da turnuva boyunca eşsiz bir uğraşa katılacak, çevrimiçi skor tablolarında en yükseklere ulaşmaya çalışacBeyaz ve en kuvvetli marifet ve çeviklik testlerini geçmeye uğraşacaksınız. 
 
Roll7’nin eşsiz, retro-fütüristik bir cihandaki dinamik hareketlerinin ve şık mekaniklerinin sergilendiği yeni bir kaOtlak ardı geliştirici görüntüsü da yayınlandı. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1294420/Rollerdrome/
 
Geliştirici günlüğü 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir