oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Company of Heroes 3’Şöhret Çıkış Tarihi Açıklandı

Company of Heroes 3’Şöhret Çıkış Tarihi Açıklandı

admin admin -
76 0

 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Relic Entertainment, Company of Heroes 3’Şöhret Steam üzerinden PC için 17 Kasım’da çıkış yapacağını duyurdu.
 
Relic Entertainment’ın topluluk Geri bildirim programı CoH-Development’a kaydolLahza kullanıcılar, bugünden 19 Temmuz’a kadar North AfricLahza Operation’dLahza bir misyona erişim kazanabilir. Oyuncular, Mission Alpha demosunu deneyebilir ve Deutsches Afrikakorps’un komutasını alabilir. 
 
Company of Heroes 3, serinin tarihindeki en Aka ve en derin Biricik oyuncu tecrübesiyle geliyor. Seriye yenilik katmayı hedefleyen bu imal, var hayranlMesafe ve yeni oyunculMesafe eşsiz tecrübe sunmayı planlıyor.. Company of Heroes 3, dört oynanabilir kümeye sahip olacBeyaz ve ItaliLahza Dynamic Campaign ve  The North AfricLahza Operation ile iki eşsiz Biricik oyunculu tecrübe sunacak. 
 
Company of Heroes 3’e sahip olmBeyaz isteyenler, oyunu oynamBeyaz için Kasım ayına kadar beklemek zorunda kalmayacak. Şu anda CompanyOfHeroes.com’a gelen ve şimal Afrika OperasyonundLahza bir misyona erişmek için Relic’in topluluk Geri bildirim programı CoH-Development’a kaydolabilirsiniz. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1677280/Company_of_Heroes_3/
 
FragmLahza videosu
 
 
 
 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir