Crytek Tarafından Geliştirilen Hunt Showdown Artık 5 Yaşında

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 18, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Crytek’in üstlendiği Aleni dünya hayatta kalma nişancı oyunu Hunt Showdown, 2018 yılındaki çıkışıyla birlikte hala oynanmaya devam ediyor. 5. yılını kutlayan nişancı oyunu Crysis serisinin geliştiricisi Crytek tarafından bizlere sunuluyor. Türk kardeşler tarafından kurulan Crytek takımı bir yandan  Hunt Showdown için yeni güncellemeler getirmeye devam ederken öbür yandan ise Crysis 4’ü geliştiriyor.
 
Hunt Showdown Aleni dünya Fazla oyunculu taktik nişancı tecrübesi sunuyor 
 
 
 
Hunt: Showdown biz oyunculara birinci Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte nişancı aksiyon tecrübesi sunuyor. Hayatta kalmaya çalıştığımız bu Aleni dünya içerisinde ister etrafa karşı çaba edebiliyor istersek de oyunculara karşı Aka savaşlara girebiliyoruz. Alt ettiğimiz her bir Hasım şöhretimizi arttırırken öbür yandan da bizlere yeni ekipmanlar sunuyor. 
 
Tek bir yanlışın bizi mevte sürüklediği bu yapım 22 Şubat 2018 tarihinde erken erişim olarak piyasaya sürüldü. Türkçe lisan dayanağına sahip Cryek yapımı Hunt Showdown, 2019 yılında tam sürüme kavuştu. Tam sürüm ile birlikte oyuna yeni güncellemeler gelmeye devam etti. 
 
Twitch dropları 
 
5. yılını kutlayan oyun için Çeşitli mükafatlar oyunculara sunulacak. Bu kapsamda 23 Şubat – 2 Mart tarihleri ortasında bu oyunu oynayan Twitch yayıncılarını izleyerek eşsiz ve efsanevi mükafatlar kazanabileceksiniz. 
 
Oyun şu anda Steam’de indirimde. Yüzde 46’lık bir indirim ile 66,35 TL’den oyunu satın alabilirsiniz. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir